Закон і Бізнес


Смертоносний пост


№3 (1405) 26.01—01.02.2019
3877

Коментар у «Фейсбуку» здався судді загрозливим, адже автор не тільки обіцяє розправу за невигідну для нього ухвалу, а й хоче отримати від Міністерства оборони вогнепальну зброю.


Володимир Стригуненко з Балаклійського районного суду Харківської області одного разу відмовив у задоволенні скарги на бездіяльність слідчого.

Заявника обурила поведінка судді, і він того ж дня написав скаргу до прокуратури, звинувативши В.Стригуненка в тому, що він — «учасник кримінального угруповання м.Балаклії». Мовляв, разом з ним до цього угруповання входять керівники району, поліція та прокуратура. Своє твердження громадянин обґрунтував тим, що суддя не задовольнив його скарги.

На досягнутому чоловік вирішив не зупинятись і виклав у мережу відео судового засідання з власним негативним коментарем, суть якого зводиться до обвинувачень законника в злочинах та неправосудних рішеннях. Згодом він ще раз розмістив допис у вказаній групі. Був налаштований ще більш радикально, адже йдеться про погрозу вбивством. Громадянин чітко назвав ім’я судді, рішення, яким не задоволений, та закликав суддю розстріляти. Слід зазначити, що 2 роки тому чоловік звертався до Міністерства оборони із заявою щодо отримання зброї.

В.Стригуненко вважає, що в такий спосіб скаржник хоче вплинути на результати процесу. Хоча вже сама собою погроза є злочином. Про це служитель Феміди й повідомив до Вищої ради правосуддя (№207/0/6-19) і попросив ужити необхідних заходів, щоб захистити його від таких інцидентів у майбутньому.