Закон і Бізнес


В США юристи працюють над створенням віртуально-слідчого експерименту


23.01.2019 15:58
2230

Американські юристи запропонували використовувати пристрої віртуальної реальності в суді для відтворення сценаріїв подій, що послужили приводом для судових розглядів.


Адвокати Марк Ламбер і Джеймс Гуднау разом з командою аналітиків і художників Kitchen Sink Studios працюють над створенням віртуально-слідчого експерименту у вигляді фільму, що під час судового засідання демонструватиме сценарії аварії чи насильницького вбивства, передає «Закон і Бізнес» з посиланням на «Hightech».

VR-ролики тривалістю 30 секунд базуватимуться на свідченнях поліції, жертв події та свідків, що допомагатимуть присяжним краще зрозуміти, що насправді сталося під час інциденту, а також дозволять подивитися на подію з різних точок зору і спростувати деякі пункти показань.

Поки що технологія жодного разу не була продемонстрована в ході судового засідання, проте адвокати збираються запровадити VR в процеси розгляду справ. Утім запровадження такої технології в судовий процес коштуватиме від $15 000 до $150 000, що стає серйозною перешкодою для реалізації даного проекту.

Закон і Бізнес