Закон і Бізнес


Подобатися завжди


№51 (1401) 22.12—28.12.2018
6063

Адвокат назвав причину для відводу — йому не подобається законниця, мовляв, особистий конфлікт. Жінку обурили такі слова. Вона звернулася до прокурора з проханням відкрити проти заявника провадження.


Анастасія Павлійчук розглядала в Глобинському районному суді Полтавської області кримінальне провадження за обвинуваченням у шахрайстві та підробленні документів.

Напередодні підготовчого судового засідання від адвоката надійшла заява про відвід судді, яку вдалося розглянути тільки через кілька днів.

До суду прийшли всі сторони у справі. Заявник аргументував своє бажання відводу тим, що А.Павлійчук йому особисто не подобається, він має до неї багато претензій, між ними особистий конфлікт. Також повідомив про свої амбітні плани на майбутнє — обов’язково поскаржиться на суддю до Вищої ради правосуддя та Президенту й попросити, щоб її звільнили з посади.

Такі слова адвоката А.Павлійчук вважає неповагою до суду, а його зухвалу поведінку — це неприхованим тиском. Тому володарка мантії поскаржилася (№6123/0/6-18) до ВРП та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, а також Генеральному прокуророві, якого просить проти адвоката, котрий так зухвало заявив про свою антипатію, відкрити провадження та внести його до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

До скарги вона додала копію заяви про відвід із додатками на 35 аркушах і свою ухвалу на цю заяву.