Закон і Бізнес


Проект закону про адвокатуру повинна оцінити Венеційська комісія — екперти


11.12.2018 17:18
2421

Президентський законопроект «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» №9055 повинен отримати схвалення Європейської комісії «За демократію через право» (Венеціанської комісії).


Про це свідчать результати дослідження «Результати впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018», передає «Закон і Бізнес».

У дослідженні взяли участь 400 респондентів, серед яких адвокати, правоохоронці, судді, науковці, правозахисники та інші представники професійного юридичного співтовариства.

Згідно з дослідженням, 67% респондентів вважають, що президентський законопроект «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» №9055 повинен пройти оцінку «Венеційської комісії», повідомили в прес-службі НААУ.

В ході дослідження з’ясувалось, що адвокати негативно оцінюють цей законопроект. 66,1% опитаних експертів  вважають, що спочатку необхідно було направити до Венеціанської комісії проект закону «Про судоустрій і статус суддів», який став базою для проведення судової реформи 2014-2018 років.

Опитування проводилося Центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка 28 листопада - 6 грудня методом телефонного інтерв'ю.

Закон і Бізнес