Закон і Бізнес


Спільна стратегія


№44 (1394) 03.11—09.11.2018
1812

Правники Barristers обговорили з колегами з Evris аспекти забезпечення безпеки співробітників у разі перевищення службових обов’язків правоохоронцями.


Нині обшуки — не рідкість, адже ні для кого не секрет, що уповноважені оперативні працівники інколи можуть перевищити свої службові повноваження.

Саме тому керманичі юридичної фірми Evris запросили колег з адвокатського об’єднання  Barristers провести тренінг з питань безпеки для співробітників, щоб віднайти алгоритм протидії незаконним діям та ознайомити з правилами і методами надання правової допомоги не тільки їм, а й їхнім клієнтам.

Тренінг стосувався широкого спектра питань, зокрема, йшлося про те, як визначити межу між правовими та протиправними діями оперативно уповноважених осіб. Учасники тренінгу ознайомились зі способами протидії незаконним обшукам та податковим ревізіям і дізнались про ті випадки, коли клієнт може стати ворогом.

Крім того, обговорили важливість штатного фахівця по роботі зі ЗМІ та співпраці з маc-медіа як засобом боротьби з незаконними діями правоохоронців. Розглянули тактики проведення допитів та з'ясували, що робити, аби їх уникнути.