Закон і Бізнес


Охорона за конкурсом


№44 (1394) 03.11—09.11.2018
2304

Служба судової охорони цього року не запрацює. Проте можуть встигнути призначити її керівництво, адже Вища рада правосуддя принаймні затвердила порядок проведення конкурсів на посади в ССО.


Склад служби формуватимуть на конкурсних засадах. Але спершу слід визначитися із головою ССО, оскільки саме він затверджуватиме або пропонуватиме вимоги та завдання для майбутніх підлеглих.

Очільника служби та його заступників відбиратиме спеціальна комісія із 7 осіб: по 3 представники від ВРП та Державної судової адміністрації і один член Ради суддів. Формування центрального апарату контролюватиме тільки один член ВРП. Добором решти співробітників комісії, створені ДСАУ, займатимуться без сторонніх спостерігачів.

Кандидати на вище керівництво долатимуть на один етап менше: не перевірятиметься їхній рівень фізичної підготовки. А вже новообраний голова ССО затвердить вимоги в цій частині до співробітників.

Посадовці всіх рівнів повинні продемонструвати вміння розв’язувати ситуаційні завдання. А під час співбесіди оцінюватимуть, зокрема, рівень мотивації претендента, його комунікабельність, ерудованість, емоційна врівноваженість та професіоналізм.

Порядком визначено, що від моменту оголошення конкурсу до визначення його результатів повинно проходити не більше 45 днів. І навряд чи на практиці цей строк буде значно скорочуватися. Тож до Нового року хіба що встигнуть призначити керівництво ССО.

Закон і Бізнес