Закон і Бізнес


«Усі будуть на нарах»


№42 (1392) 20.10—26.10.2018
4458

Нав’язливий спостерігач, який не має стосунку до жодної справи, активно бореться за справедливість, знімаючи законників на відео у своєму телефоні. Обіцяє поскаржитись НАБУ.


Після обіду суддя Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровськ Дмитро Черкез працював у себе в кабінеті. В цей час до нього увірвався чоловік, здійснюючи відеозйомку на мобільний телефон. «Скільки тисяч доларів ви взяли у банку?», — запитав.

Д.Черкез відповів, що раз відвідувач йому задає такі запитання, то отримає наслідки, передбачені законом.  Однак чоловіка це не налякало. Він продовжував знімати на відео кабінет. Насолодившись своєю викривальною діяльністю, зрештою, вийшов, кинувши на останок, що про все повідомить НАБУ. А в коридорі взявся голосно кричати: «Усі будуть на нарах!».

Суддя не має в своєму провадженні жодної справи, яка би хоч якимось боком стосувалась цієї особи, тому мотив такої поведінки відвідувача йому не зрозумілий. Хоча швидше за все зухвала поведінка і є мотивом, адже цей чоловік вже прославився своїми вибриками. Він систематично допікає суддям і навіть одного разу ВРП вже неодноразово розглядала повідомлення суддів, пов’язані з набридливим відвідувачем, і щоразу визнавала, що тут є факти втручання у діяльність та зверталась з відповідними поданням до Генеральної прокуратури України. Але чоловік і далі продовжує ходити по судах у місті Дніпрі й знімати суддів на телефон.

Д. Черкез ще раз повідомляє Раду про втручання у діяльність (№5131/0/6-18).