Закон і Бізнес


Для запуску ДБР залишилось декілька кроків


19.09.2018 12:22
2102

Державне бюро розслідувань розпочне роботу як правоохоронний орган у листопаді цього року одразу після призначення на посади слідчих територіальних управлінь.


Про це повідомив Директор ДБР Роман Труба 18 вересня під час засідання Комітету Міністрів Ради Європи у Страсбурзі, передає «ЗіБ».

Р.Труба назва які ще кроки необхідно зробити, щоб ДБР почало працювати як державний орган.

Для того щоб Бюро розпочало роботу необхідно набрати кадри.

Оголошений конкурс на 674 посади в ДБР вже добігає кінця. Вже обрано 320 переможців конкурсу, частина з них призначена на посаду. Ще залишилось провести співбесіди з кандидатами на посади слідчих територіальних управлінь Бюро. Для завершального етапу необхідно близько місяця.

Також важливим кроком для ефективної роботи Бюро є передача матеріалів поліграфу 27 переможців конкурсу на керівні посади, який проводила зовнішня комісія.

Серед інших кроків, потрібних для ДБР, – внесення змін до Закону України «Про Державне бюро розслідувань», завершення формування територіальних управлінь та отримання приміщення, яке відповідає вимогам правоохоронного органу.

Як зазначив Р. Труба, нажаль, немає можливості чекати коли набереться повний кадровий склад, доведеться розпочати роботу з наявними ресурсами.