Закон і Бізнес


Народні методи не для народу


№37 (1387) 15.09—21.09.2018
3501

Уряд вирішив, що громадян мають лікуватися тільки у медичних закладах і тільки дозволеними засобами. Народні ж методи є шкідливими для їхнього здоров’я.


Кабінет Міністрів згадав, що держава має дбати про життя і здоров’я людини. А раз так, то різноманітні знахарі не повинні конкурувати з професійними лікарями.

Аби ніхто не намагався ухилитися від державного піклування, Уряд вніс черговий проект із назвою, що нічого не говорить про його зміст:  «Про внесення змін до деяких законів України» (№9062). В ньому лише 3 пункти, якими скасовується право надавати та рекламувати методи народної медицини.

Як зазначає в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, той, хто не вчився у виші, апріорі не може якісно та своєчасно надавати допомогу пацієнтам. Тож держава не може дозволити послуговуватися всілякими національними традиціями та досвідом поколінь для діагностики, лікування та профілактики захворювань.

Якщо ж офіційна медицина не зможе допомогти, наприклад, через брак у хворого коштів на лікування, він повинен із цим змиритися і подякувати заздалегідь державі про останню турботу.

Не важко передбачити, що першими за цей закон подякують фармацевтичні компанії. І до ворожки не ходи…