Закон і Бізнес


ОААС долучився до нового фітнес тренду — плоггінгу


07.09.2018 17:00
4335

Напередодні Дня фізичної культури і спорту України, який традиційно відзначається в другу суботу вересня, колектив Одеського апеляційного адмінстративного суду вирішив позайматися новим видом спорту, що приносить користь не тільки здоров’ю та ще й планеті.


Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі ОААС, щоб привернути увагу до проблем забруднення довкілля працівники суду здійснили пробіжку, захопивши з собою пакет для сміття. Такий новий вид спорту називається плоггінгом, який започаткували шведи.

Плоггінг – корисний мікс здорового способу життя і турботи про чисте довкілля. Цей вид спорту захопив увесь світ і Одеський апеляційний адміністративний суд не залишається осторонь від такої філософії вирішення екологічної проблеми.

Питання чистого середовища у плоггінгерів вирішується просто, швидко і корисно. Замість звичайної пробіжки засміченими вулицями, скверами та пляжами, бігуни беруть із собою пакет та під час заняття прибирають узбіччя. За годину активної пробіжки по бульвару працівниками суду було зібрано з десяток пакетів зі сміттям та спалено багацько калорій.