Закон і Бізнес


Дисциплінарні палати ВРП розглянуть 45 скарг на суддів


20.08.2018 08:50
4680

Під час засідання 20 серпня Третя та Друга дисциплінарні палати Вищої ради правосуддя мають розглянути 5 дисциплінарних справ та з’ясувати наявність підстав для відкриття проваджень за 40 скаргами на дії суддів.


 ПРОЕКТ

Порядок денний 

засідання Третьої Дисциплінарної палати 

Вищої ради правосуддя

20 серпня 2018 року 

 

  1. 1.           Розгляд дисциплінарних справ:

 

1)                стосовно судді Шевченківського районного суду міста Чернівців ЛІТВІНОВОЇ Олександри Геннадіївни, відкритої за скаргами адвоката Бойчук Н.М.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

2)                стосовно судді Васильківського міськрайонного суду Київської області МЕДВЕДЄВА Костянтина Вікторовича, відкритої за скаргами Алексаняна М.В., Фельтіна Л.М.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

  1. 2.       Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

 

1)                адвоката Бартосевича Б.В. стосовно судді Святошинського районного суду міста Києва УЛ’ЯНОВСЬКОЇ Оксани Василівни;

 

2)                Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно судді Голованівського районного суду Кіровоградської області ГУТА Юрія Олексійовича;

3)                Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно судді Оболонського районного суду міста Києва ЛУЦЕНКА Олександра Миколайовича;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

4)                Лопушанської О.С. стосовно судді Сколівського районного суду Львівської області МИКИТИНА Володимира Ярославовича.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

5)                Державної екологічної інспекції України стосовно судді Житомирського окружного адміністративного суду ЛИПИ Володимира Анатолійовича;

 

6)                голови апеляційного суду Одеської області Колеснікова Г.Я., прокуратури Одеської області стосовно суддів Малиновського суду міста Одеси КОРОЯ Віктора Дмитровича, ІЩЕНКА Олександра Васильовича, ЖУРИКА Сергія Володимировича, Київського районного суду міста Одеси ЧВАНКІНА Сергія Анатолійовича, БОРЩОВА Ігора Олексійовича, ІВАНЧУКА Вадима Миколайовича, Іллічівського міського суду Одеської області СЕМЕНОВА Олега Анатолійовича, ЖУРАВЛЯ Пилипа Івановича, ВЕРГОПУЛА Костянтина Вікторовича.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.) 

 

7)                Дніпропетровського міського голови Філатова Б.А. стосовно судді Самарського районного суду міста Дніпропетровська СУХОРУКОВА Андрія Олексійовича;

8)                адвоката Бережного О.В. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва ТРУБНІКОВА Андрія Володимировича;

 

9)                адвоката Маковея О.Г. в інтересах ТОВ «Західна нафтогазова компанія» стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва БУГІЛЯ Володимира Вячеславовича;

 

10)           Шостака О.В., Пиленок О.В., Байзель І.О., Молодчика С.В., Шафранського С.Л. стосовно суддів Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області ІВАНЕНКО Олени Вячеславівни, КОЛОДІНОЇ Любові Володимирівни, суддів апеляційного суду Запорізької області ДАШКОВСЬКОЇ Алесі Вікторівни, КРИМСЬКОЇ Оксани Михайлівни, ПОДЛІЯНОВОЇ Ганни Степанівни.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

11)           адвоката Шведова С.П. стосовно  суддів Ленінського районного суду міста Кіровограда ЛЬОН Світлани Михайлівни, ПЛОХОТНІЧЕНКА Леоніда Івановича;

 

12)           Осьмініна С.А., подану адвокатом Черненком П.С., стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області ГОНТАРЯ Дмитра Олександровича;

 

13)      Нехаєва В.Ю. стосовно суддів апеляційного суду Луганської області НАЗАРОВОЇ Марини Вікторівни, КОРОТЕНКА Євгена Васильовича, ЛУГАНСЬКОЇ Валентини Миколаївни, СТАХОВОЇ Наталії Володимирівни;

 

14)           Кармана М.Л. стосовно судді Тальнівського районного суду Черкаської області ДЬЯЧЕНКА Дмитра Олександровича.

 

(доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Проект  порядку денного засідання

Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

20 серпня 2018 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

 

1)                стосовно судді Макарівського районного суду Київської області ТАНДИРА Олексія Віталійовича відкритої за дисциплінарною скаргою Зарицького Олександра Володимировича;

         (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

2)      стосовно судді Немировського районного суду Вінницької області СЛОБОДЯНИК Тетяни Василівни, відкритої за відомостями, викладеними в окремій ухвалі апеляційного суду Вінницької області                       від 13 лютого 2018 року;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

3) стосовно судді Печерського районного суду міста Києва                      ПИСАНЦЯ Віталія Анатолійовича, відкритої за скаргою Гуцуляка Андрія Євгеновича.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

             

 2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):

 

1) Кушнір Наталії Олександрівни стосовно судді Луцького міськрайонного суду Волинської області КИРИЛЮК Валентини Федорівни;

 

2) Тарабаки Єлизавети Анатоліївни стосовно судді Васильківського районного суду Дніпропетровської області  БИТЯКА Ігоря Григоровича;


3)  заступника  Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Назара Івановича стосовно суддів Печерського районного суду міста Києва КАРАБАНЯ Володимира Миколайовича, МАТІЙЧУК Галини Олександрівни, ЦОКОЛ Лариси Іванівни;


4)      Крута Ігоря Григоровича стосовно суддів Львівського апеляційного адміністративного суду ПОПКА Ярослава Степановича, САПІГИ Віталія Петровича, КУХТЕЯ Руслана Віталійовича;


5) Дехтярук Наталі Борисівни стосовно судді Куп’янського міськрайонного суду Харківської області КОВАЛЕНКО Оксани Анатоліївни;


6) Чебіної Світлани Володимирівни стосовно судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ДЕХТИ Ростислава Володимировича;


7) Ковальського Романа Вікторовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ЦОКОЛ Лариси Іванівни;

 

8)  Адвоката Зелькіної Тетяни Євгенівни в інтересах Пасічного Максима Володимировича стосовно судді Ірпінського міського суду Київської області ЛИННИКА Валерія Яковича;


9) Чернова Станіслава Вікторовича стосовно судді Печерського районного  суду міста Києва СЕРЕДИ Катерини Олександрівни;


10) Мельничука Сергія Олександровича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича;


11) Малахова Іллі Петровича стосовно судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області ЛУГАНСЬКОГО Володимира Івановича; 


12) Мигаєнка Юліана Валентиновича стосовно судді Вінницького міського суду Вінницької області КОВБАСИ Юрія Петровича;


13) Стрельбицької Світлани Василівни стосовно судді Херсонського окружного адміністративного суду ПОПОВА Віталія Федоровича;


14) Резникової Валентини Іванівни стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська ДЕМИДОВОЇ Світлани Олександрівни;


15) Хижевського Романа Петровича стосовно судді Дрогобицького міськрайоного суду Львівської області ГЕРАСИМКІВ Лілії Іванівни;


16) Ремезова Віктора Сергійовича стосовно судді Верховного Суду України КРИВЕНДИ Олега Вікторовича;


17) Адвоката Мудрої Індіани Анатоліївни стосовно судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя СОБОЛЄВОЇ Інеси Петрівни;


18) Нагірного Андрія Рудольфовича стосовно судді Франківського районного суду міста Львова МИГАЛЬ Галини Петрівни;


19) Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області стосовно суддів Фастівського міськрайонного суду Київської області СУБОТІНА Андрія Валерійовича, КОВАЛЕВСЬКОЇ Лесі Миколаївни, БУЙМОВОЇ Любові Петрівни;

20) на підставі рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у складі колегії від 17 липня 2018 року № 1197/ко-18 стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва ВОВКА Євгена Ігоровича;


21)    Бондаренко Олени Василівни стосовно судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя КАЛЮЖНОЇ Вікторії Вікторівни;


22)    Сірика Ігоря Володимировича стосовно судді Чернігівського окружного адміністративного суду ЖИТНЯК Лариси Олександрівни;


23)    адвоката Зінкевича Дмитра Валерійовича стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області УСАТОВА Дмитра Дмитровича;


24)    Марченка Сергія Миколайовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ОСТАПЧУК Тетяни Володимирівни;


25)    адвоката Бондарєва Юрія Олександровича стосовно судді господарського суду Київської області ГОРБАСЕНКА Павла Володимировича;


26)    голови Южноукраїнського міського суду Миколаївської області Падалки В.О. та голови апеляційного суду Миколаївської області Ржепецького О.П. стосовно судді Южноукраїнського міського суду Миколаївської області ВОЛКОВОЇ Олени Іванівни.


Закон і Бізнес