Закон і Бізнес


Для дівчини дешевше


№32 (1382) 11.08—17.08.2018
2919

Житель Канади скористався лазівкою в законах, щоб оформити дешевшу страховку на новий автомобіль. Для цього йому довелося стати жінкою в документах.


23-річний житель канадської провінції Альберта хотів придбати автомобіль, але з’ясував, що щорічна страховка обійдеться йому в $4500. При цьому молодик раніше потрапляв у аварію і мав кілька штрафів, що збільшувало вартість поліса.

У Канаді на це також впливають вік і стать водія: за офіційною статистикою, чоловіки, молодші від 25 років, потрапляють у ДТП частіше, ніж жінки того ж віку. В результаті хлопець з’ясував, що якби він був дівчиною, то його машину застрахували б за $3400.

Він визнав це несправедливим і вирішив унести зміни до документів. Для цього звернувся до лікаря по довідку, що підтверджувала його ідентифікацію як жінки. Тепер у його свідоцтві про народження і посвідченні водія вказана жіноча стать, а на страховці він заощадив $1100, повідомляє СВС News.

Молодик зізнався, що «зламати систему» виявилося досить просто, при цьому порушувати закон не довелося. Він також підкреслив, що зробив це винятково заради дешевшого поліса.