Закон і Бізнес


Дарницький райсуд знаходиться в аварійному стані


07.08.2018 13:02
4371

Дарницький районний суд міста Києва наразі працює в двох приміщеннях, одне з них частково знаходиться в аварійному стані, а друге потребує негайного ремонту даху.


Про це стало відомо під час робочого візиту секретара РСУ Олени Журавської до суду, повідомляє «ЗіБ».

Як повідомили в прес-службі суду, у 2004 році в приміщенні Дарницького райсуду по вулиці Севастопольській відбувся терористичний акт в результаті якого приміщення суду було частково зруйновано та стало непридатним для здійснення правосуддя.

Відтоді, до 2013 року суд функціонував аж в шести приміщеннях, що значно ускладнювало всі процеси. Зараз суд працює в двох приміщеннях по вулиці Севастопольській 7/13 та вулиці Кошиця 5-а.

Виконуюча обов’язки голови суду Тетяна Щасна підкреслила, що проблема технічного стану приміщень суду і досі залишається актуальною.

«Приміщення, яке знаходиться по вулиці Севастопольській, 7/13 частково знаходиться в аварійному стані, а в приміщенні по вулиці Кошица, 5-А потребує негайного ремонту дах», — сказала суддя.

Як повідомила Т. Щасна, 30 суддів, які мають працювати в суді, зараз здійснює правосуддя всього тринадцять, вісім суддів вже не відправляють правосуддя у зв’язку із закінченням строку повноважень судді, ще у двох суддів вже за кілька місяців також закінчаться повноваження.

Також в.о. голови суду добавила, що за 7 місяців цього року до Дарницького райсуду надійшло майже 15 тисяч справ та матеріалів.