Закон і Бізнес


Хвилина час береже


№27 (1377) 07.07—13.07.2018
2839

Японського держслужбовця покарали за систематичний ранній обід. Адже він був відсутній на роботі в сумі більш як годину... за півроку.


64-річний співробітник водопостачальної організації в м.Кобе 26 разів за 7 місяців ішов на 3 хв. раніше, щоб купити їжі в ресторані поряд з офісом. Дізнавшись про це, працедавці оштрафували чоловіка, а також винесли йому догану. Після цього керівництво організації скликало прес-конференцію й прилюдно вибачилося за працівника, назвавши його поведінку вкрай прикрою, повідомляє The Guardian.

Про протиправну поведінку чоловіка стало відомо, коли один з начальників помітив його, дивлячись у вікно. Керівництво підрахувало, скільки часу той був відсутній на робочому місці, й позбавило його зарплати за половину дня.

Як пояснив колега чоловіка, перерва на обід починається рівно о 13:00, а той ішов раніше. Таким чином він порушив закон про держслужбу. Сам порушник пояснив, що покидав офіс трохи раніше, тому що йому була потрібна зміна обстановки.

У соцмережах почалася кампанія на захист чоловіка. Зокрема, наголошувалося, що в такому разі дія закону повинна поширюватися на людей, які в робочий час ходять палити або відвідують туалет.