Закон і Бізнес


НАЗК направило в суд 6 протоколів на посадовця ДСА


04.07.2018 12:24
2721

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 6 протоколів стосовно начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області Назіра Бадахова за виписування премій працівникам управління при наявності у нього реального конфлікту інтересів.


Про це виданню «Закон і Бізнес» повідомили в прес-службі НАЗК.

Національне агентство встановило, що Н.Бадахов, реалізовуючи свої повноваження керівника державної служби щодо матеріального заохочення державних службовців, не повідомивши безпосереднього керівника – голову Державної судової адміністрації про наявність у нього реального конфлікту інтересів, видав накази про встановлення премій та надбавок працівникам управління. Згідно з наказами такі виплати отримали у тому числі й особи, з якими посадовець перебуває в особистих позаслужбових стосунках, зумовлених представленням його інтересів у суді як фізичної особи на безоплатній основі.

Нагадаємо, відповідальність за такі правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачена частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.