Закон і Бізнес


Дисциплінарна палата ВРП розгляне 13 скарг на суддів


04.07.2018 08:48
3264

Під час засідання 4 липня Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя, зокрема, вивчить 6 дисциплінарних справ та 7 скарг на дії суддів.


Порядок денний 

засідання Третьої Дисциплінарної палати

Вищої ради правосуддя

4 липня 2018 року

 

  1. 1.           Розгляд дисциплінарних справ:

1)                стосовно судді Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області КАЛИНІЙ Ганни Василівни, відкритої за скаргою Шпенюка Є.В.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

2)                стосовно судді Шевченківського районного суду міста Чернівці МАМЧИНА Петра Ігоровича, відкритої за скаргою адвоката Бойчук Н.М.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

3)                стосовно судді Козелецького районного суду Чернігівської області БАРАНЕНКА Сергія Михайловича, відкритої за скаргою Чернігівського зонального відділу військової служби правопорядку Міністерства оборони України стосовно судді.

4)                стосовно судді Якимівського районного суду Запорізької області ГУСАРОВОЇ Віри Володимирівни, відкритої за скаргою народного депутата України Супруненка О.І.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

5)                стосовно судді Одеського окружного адміністративного суду ХАРЧЕНКО Юлії Володимирівни, відкритої за скаргою Ращенка Є.М.;

6)                стосовно судді Буського районного суду Львівської області МЕЛЬНИКА Сергія Романовича, відкритої за скаргами Грабович І.Я.

(Доповідач – член  Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.

  1. 2.       Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

1)                Гончарової Н.О. стосовно судді Харківського окружного адміністративного суду ПОЛЯХ Наталії Анатоліївни;

2)                Кутепової М.В. стосовно судді апеляційного суду міста Києва ШАХОВОЇ Олени Василівни та скарг Євланчика С.С. стосовно судді Верховного Суду України ОХРІМЧУК Людмили Іванівни, судді Печерського районного суду міста Києва ОСТАПЧУК Тетяни Володимирівни;

3)                Цибулька І.І. стосовно судді Високопільського районного суду Херсонської області ДАМЧУКА Олександра Олександровича.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

4)                Неганова В.В. стосовно судді Верховного Суду України ВОЛКОВА Олександра Федоровича.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

5)                ТОВ «Агропрайм Холдинг», ТОВ «Сервіс Грейн», поданими через адвоката Драганова Д.М., ТОВ «Фінансова компанія «Кредит Експерт», поданою через адвоката Кізленка В.А., ТОВ «Агрікор Холдинг», поданою через адвоката Тарасенка Д.В., стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва ЛАСТОВКИ Нелі Дмитрівни, адвоката Ракова В.В., який діє в інтересах Софієнко Л.С., стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва КУРИЛА Андрія Віталійовича, судді апеляційного суду міста Києва РИБАКА Івана Олексійовича.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

6)                адвоката Самойленко А.О. в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю «Астерс Консалт», Національного банку України стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва Кізюн Людмили Іванівни;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

7)                Черкаської міської виборчої комісії Черкаської області стосовно судді Черкаського окружного адміністративного суду Гаращенка Валентина Валентиновича;

8)                Леськіва В.Б. стосовно судді апеляційного суду Львівської області ГУЦАЛА Івана Павловича.

         (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

  1. 3.     Різне.