Закон і Бізнес


У ВККС повідомили, коли розпочнеться іспит для кандидатів в місцеві суди


26.06.2018 14:57
8047

285 кандидатів на посади суддів, що завершили спецпідготовку у Національній школі суддів України, складатимуть кваліфікаційний іспит восени, до якого будуть допущені кандидати 2-го та 3-го доборів без спецпідготовки.


Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі ВКСС, кандидати на посади суддів місцевих судів не з числа помічників суддів та які успішно пройшли оцінювання зараз проходять спеціальну перевірку. Наразі успішно перевірку пройшли 358 кандидатів. Спецпідготовка у Національній школі суддів для цих кандидатів розпочнеться у третій декаді серпня 2018 року. Це і є для них наступний етап в доборі.

Нагадаємо, що Вищою кваліфікаційною комісією суддів України 3 квітня 2017 року оголошено добір кандидатів на посаду судді місцевого суду з урахуванням 600 прогнозованих вакантних посад суддів місцевого суду. За результатами анонімного тестування, яке писали 4128 кандидатів одночасно було відібрано 700 кандидатів, які набрали найвищий сукупний бал. Вони і продовжили  участь у доборі на посаду судді місцевого суду. Ці кандидати повинні пройти тестування морально-психологічних якостей, спеціальну перевірку, спеціальну підготовку та кваліфікаційний іспит.