Закон і Бізнес


Скільки платять біженцям в ЄС


24.06.2018 18:03
8874

Мігранти, які подали клопотання про надання притулку, можуть розраховувати на допомогу і додаткові набори послуг у приймаючих країнах ЄС. Лідером по забезпеченню «гідного рівня життя» іноземців в Європі є Німеччина, проте інші країни ЄС надають додаткові бонуси.


Міграційне законодавство Євросоюзу зобов'язує держави-члени ЄС не тільки забезпечити справедливу процедуру надання притулку, а й дотримуватися мінімальних стандартів розміщення і утримання мігрантів, повідомляє DW.

Відзначимо, що розмір допомоги та набір послуг, що надаються мігрантам, залежать ще й від вартості життя в країні, що приймає.

Наводимо список країн і розмір допомоги мігрантів для одного дорослого члена сім'ї на місяць:

- Німеччина: 354 євро;

- Італія: 75 євро;

- Швеція: 70 євро;

- Франція: 204 євро;

- Велика Британія: 170 євро;

- Іспанія: 50 євро;

- Греція: 90 євро.

Мігранти отримують також доплати за дітей, наприклад, в Швеції доплачують по 55 євро за кожну дитину, а в Іспанії — по 19 євро. Також у Франції діють додаткові бонуси — за кожного додаткового члена сім'ї видають по 102 євро.

У Великій Британії матері з дітьми віком до трьох років і вагітні жінки отримують додаткову допомогу в розмірі 13 євро на місяць. Однак мігрантам заборонено працювати в цій країні.

У Швеції виплачують по 225 євро мігрантам, які самі оплачують житло, а в Іспанії іноземцям, які живуть в приватних квартирах, держава оплачує оренду житла і ще виплачує допомогу в розмірі від 300 до 500 євро.