Під час засідання 20 червня Вища рада правосуддя розгляне матеріали щодо призначення суддів-«п’ятирічок».
Порядок денний № 42
засідання Вищої ради правосуддя
20 червня 2018 року
1. Розгляд клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. про продовження строку тимчасового відсторонення судді Голосіївського районного суду міста Києва НОВАКА Андрія Васильовича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)
2. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів:
Адаховської Віри Сергіївни - господарського суду Миколаївської області;
Хуторної Інни Юріївни - Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;
Маслова Віктора Васильовича - Тростянецького районного суду Сумської області;
Домбровської Галини Володимирівни - Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Нежура В.А.)
Чирки Станіслава Станіславовича - Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
Кльопова Ігоря Геннадійовича - господарського суду Полтавської області;
Маслак Віти Петрівни - Корольовського районного суду міста Житомира;
Нельги Діни Вячеславівни - Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області;
Богоноса Михайла Богдановича - Вінницького окружного адміністративного суду;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)
Полякової Людмили Володимирівни - Голосіївського районного суду міста Києва;
Ільяшевич Ольги Віталіївни - Слов'янського міськрайонного суду Донецької області;
Горплюка Андрія Миколайовича - господарського суду Рівненської області;
Дмитрієва В’ячеслава Станіславовича - Донецького окружного адміністративного суду;
Бокової Юлії Валеріївни - господарського суду Донецької області;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)
Саландяк Ольги Ярославівни - Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області;
Галиги Ірини Олександрівни - Дніпровського районного суду міста Києва;
Демідової Поліни Віталіївни - господарського суду Донецької області;
Жмудь Вікторії Олексіївни - Святошинського районного суду міста Києва;
Онушканича Володимира Васильовича - Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)
Токарєва Артема Геннадійовича - Красноармійського міськрайонного суду Донецької області;
Стукаленко Катерини Іллівни - господарського суду Донецької області;
Галиш Іванни Богданівни - Старосинявського районного суду Хмельницької області;
Жука Миколи Вікторовича - Оболонського районного суду міста Києва;
Березюк Неоніли Петрівни - Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)