Закон і Бізнес


Засідання ВРП 18 червня 2018 року


18.06.2018 10:00
2983

Під час засідання 18 червня Вища рада правосуддя розгляне матеріали щодо призначення суддів-«п’ятирічок».


Порядок денний № 42

засідання Вищої ради правосуддя

18 червня 2018 року

 

1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів:

1. Пухальського  Сергія Валерійовича  - Скадовського районного суду Херсонської області;

2. Коваль Оксани Андріївни - Святошинського районного суду міста Києва;

3. Горобцової  Ярослави Володимирівни  - Київського окружного адміністративного суду;

4. Максименко Лілії Яковлівни - Запорізького окружного адміністративного суду;

5. Артоуз Олесі Олександрівни - Запорізького окружного адміністративного суду;

6.  Хрущ Вікторії Леонідівни - Тернопільського окружного адміністративного суду;

7. Квєтки Іванни Анатоліївни - Снігурівського районного суду Миколаївської області;

8. Гудзенко Валентини Леонідівни - Уманського міськрайонного суду Черкаської області;

9. Іщук Тетяни Павлівни - Вінницького міського суду Вінницької  області;

10.  Дочинця  Сергія Івановича - Вугледарського міського суду Донецької області;

11. Сидорак Галини Богданівни - Підволочиського районного суду Тернопільської області;

12. Пацка Дмитра Васильовича - Гощанського районного суду Рівненської області;

13. Галінської Вікторії Валеріївни - Рівненського міського суду Рівненської області;

14. Дюміної  Наталії Олександрівни - Слов'янського  міськрайонного суду Донецької області;

15. Науменка Артура Олеговича - господарського суду Запорізької області;

16. Рудюк Олени Юріївни - Дарницького районного суду міста Києва;

17. Стручкової  Лілії Іванівни    - Бердянського міськрайонного суду Запорізької області;

18. Гебеша Сергія Антонійовича - Закарпатського окружного адміністративного суду;

19. Замченко Анни Олександрівни - Білопільського районного суду Сумської області;

20. Кицюк Вікторії Сергіївни - Солом'янського районного суду міста Києва;

21.  Хацько Наталі Олександрівни - Селидівського міського суду Донецької області;

22. Сирбул Оксани Федорівни - Дарницького районного суду міста Києва;

23. Музики Максима Васильовича - господарського суду Хмельницької області;

24. Данік Яни Іванівни - Путивльського районного суду Сумської області;

25. Корбута Володимира Володимировича - Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;

26. Чалого Андрія Васильовича - Новопсковського районного суду Луганської  області;

27. Костя Віталія Володимировича - Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;

28. Кузнецова Романа Олександровича -Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;

29. Євтюшенкової Вікторії Іванівни - Роменського міськрайонного суду Сумської області;

30. Ломаки Вікторії Сергіївни - господарського суду міста Києва;

31. Мостепаненко Юлії Іванівни -господарського суду Одеської області;

32. СтаровойтовоїСвітлани Миколаївни - Дніпровського районного суду міста Києва;

33. Ковбеля Максима Миколайовича - Васильківського міськрайонного суду Київської області;

34. Капцової  Тетяни Петрівни - господарського суду міста Києва;

35. Болдирєвої Уляни Миколаївни - Павлоградського міськрайонного  суду Дніпропетровської області;

36. Леміщенко Ольги Олегівни - Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області;