Закон і Бізнес


Порушення прав адвокатів: опубліковані звіти


22.05.2018 13:49
2285

Комітет захисту прав адвокатів Національної асоціації адвокатів України підготував звіти круглих столів про захист професійних прав адвокатів.


В даних звітах представлена найбільш поширена практика порушення професійних прав адвокатів та механізми протидії тиску на адвокатів з боку правоохоронних органів, повідомляє «ЗіБ».

У збірниках містяться доповіді учасників круглого столу «Гра поза правилами: проблемні питання пред’явлення підозри спеціальному суб’єкту та її обґрунтованість».

В наш час адвокати часто потрапляють в орбіту  кримінального судочинства в якості об’єктів кримінального провадження. Як стороною обвинувачення, так  і  представниками суддівського  корпусу не дотримуються ті елементарні речі, які пов’язані з положеннями Кримінального процесуального кодексу.

У зв’язку з цим в документі викладені різні підходи застосування положень закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та Кримінального процесуального кодексу, якими встановлено порядок вручення підозри адвокатам.

Другий збірник складено за результатами круглого столу «Права адвокатів та гарантії адвокатської діяльності в контексті судової реформи», в якому висвітлені права адвокатів в контексті систематичних порушень процесуальних строків при розгляді клопотань.

Ознайомитись зі звітами можна за наступними посиланнями:

«Гра поза правилами: проблемні питання пред’явлення підозри спеціальному суб’єкту та її обґрунтованість»;

«Права адвокатів та гарантії адвокатської діяльності в контексті судової реформи».