Закон і Бізнес


По їжу - на Еверест


№20 (1370) 19.05—25.05.2018
2123

На Евересті планують установити світовий рекорд. Але не альпіністи, а... кухарі. Вони відкриють тимчасовий ресторан на висоті 3500 м над рівнем моря.


Запуск проекту запланований на кінець травня. Група з 4 кухарів і 10 відвідувачів ресторану здійснить 8-денне сходження на гору. По дорозі вони збиратимуть інгредієнти, щоб приготувати незвичайний обід із 7 страв у базовому таборі, повідомляє Fine dining lovers.

«Найбільша проблема — це, звичайно ж, висота, яка впливає на все», — сказав шеф-кухар з Індії Санджай Тхакур. «Смак суттєво слабшає, тому страви доведеться приправити великою кількістю спецій», — додав він.

Вартість участі в гастроекспедиції сягатиме $5600. У цю суму включені переліт, проживання та харчування, а також 6 год. вільного сходження на гору щодня до місця призначення. Причому зворотний шлях можна буде подолати на спеціальному вертольоті.

І столове  приладдя, і меблі для ресторану підібрані так, щоб не залишати на Евересті сміття. За словами учасників проекту, всі зібрані кошти будуть переказані благодійним організаціям.