Закон і Бізнес


Від бога до діда Піхто: хмельничанин затролив суд


16.04.2018 17:28
14160

Понад 550 скарг та клопотань на розгляд слідчим суддям в рік від однієї особи та клопотання про виклик в якості свідків Бога та діда Піхто, - так громадянин додає клопоту суддям та працівникам апарату Хмельницького міськрайонного суду.


На це виданню «Закон і Бізнес» поскаржилися у Хмельницькому міськрайонному суді.

310 скарг та клопотань протягом 2016 року до Хмельницького міськрайонного суду  було подано одним скаржником на розгляд слідчим суддям. У 2017 цією ж особою було подано уже 550 скарг та клопотань Враховуючи, що слідчими суддями в 2017 році за рік в середньому розглянуто по 2000 матеріалів, то скарги та клопотання чоловіка складають чверть від загальної кількості розглянутих матеріалів одного слідчого судді за рік.

Станом на 13 квітня 2018 року, знову ж таки цей же чоловік подав уже 211 скарг та клопотань на розгляд слідчим суддям.

Серед скарг на дії слідчих, різноманітних клопотань, час від часу трапляються клопотання, які в пересічних громадян викликають посмішку.

Так наприклад  скарга на постанову  слідчого про відмову в задоволенні  клопотання про виклик Бога у кримінальному провадженні. Або ж скарга на дії слідчого про відмову в задоволенні клопотання про допит  свідка – діда Піхто.

Однак судді відповідно до вимог КПК змушені розглядати такі скарги та виносити рішення за наслідком розгляду.

Закон і Бізнес