Закон і Бізнес


Засідання ВРП 17 квітня 2018 року (порядок денний, відео)


17.04.2018 10:02
4095

Під час засідання 17 квітня Вища рада правосуддя розгляне питання про відставку та звільнення суддів, заслухає скаргу на висновок дисциплінарної палати Ради та 3 скарги на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.


Порядок денний № 25

засідання Вищої ради правосуддя

17 квітня 2018 року

1. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

у зв’язку з поданням заяви про відставку:

1. Марцинкевича Анатолія Миколайовича - судді апеляційного суду Хмельницької області.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 у зв’язку з поданням заяви за власним бажанням:

2. Лейко-Журомської Майї Вікторівни - судді Львівського окружного адміністративного суду.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

2. Розгляд питання про звільнення РУДЯКА Андрія Олександровича з посади судді Центрального районного суду міста Миколаєва на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 26 січня 2018 року № 187/1дп/15-18.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

3. Розгляд скарги судді Дарницького районного суду міста Києва КИРИЧЕНКО Наталії Олексіївни на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 16 листопада 2017 року № 3692/1дп/15-17 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

4. Розгляд скарги прокурора Кіровоградської області  Коваленка А.І. на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 11 жовтня 2017 року № 192дп-17 про закриття дисциплінарного провадження стосовно прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Кіровоградської області ВДОВІЧЕНКА Миколи Миколайовича.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

5. Розгляд скарги в.о. прокурора Чернівецької області Вороніна О.В. на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів  від 27 вересня 2017 року № 152дп-17 про закриття дисциплінарного провадження стосовно керівника Кіцманської місцевої прокуратури Чернівецької області НИКИФОРУКА Андрія Степановича.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

6. Розгляд скарги прокурора Одеської місцевої прокуратури № 1 Одеської області НАЙМАНА Євгена Олександровича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 26 січня 2018 року № 36дп-18 про накладення на нього дисциплінарного стягнення у виді догани.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

7. Різне.

Закон і Бізнес