Закон і Бізнес


Іноземців перевірятимуть на зв’язок з криміналітетом


12.02.2018 14:59
1212

У Нацполіції розпочали оперативно-профілактичну операцію «Мігрант», під час якої планується виявляти іноземців, які впливають на криміногенну ситуацію в країні. Видворяти можуть навіть тих осіб, які не беруть участі в самому злочині.


За повідомленням департаменту комунікації Національної поліції України, відпрацювання операції «Мігрант» проходитиме спільно з працівниками Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби, передає «Закон і Бізнес».

Перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін на робочій нараді з оперативними підрозділами зазначив, що оцінка результатів роботи будь-якого регіону буде проводитися виключно за результатами видворення або припинення злочинів особами, які прибувають в Україну з метою організації протиправної діяльності.

«Зловмисники повинні бути видворені з країни, навіть якщо вони не беруть безпосередньо участь в реалізації самого злочину», – ідеться в повідомленні Нацполіції.

Планується, що діяльність оперативних підрозділів буде насамперед спрямована на запобігання злочинам, затримання зловмисників на етапі підготовки до скоєння злочину.

«Лідери злочинних груп, «злодії в законі». Така категорія громадян повинна бути під нашим пильним контролем. Необхідно відстежувати їх діяльність з моменту прибуття на територію країни», – наголосив В.Аброськін.

Щоправда, в Нацполіції не уточнили тривалості проведення операції «Мігрант».

Зазначимо, що востаннє подібну операцію з такою самою назвою у Нацполіції, зокрема, проводили на початку серпня 2017 року.

Нагадаємо, що з вересня 2017 року діє нова процедура працевлаштування й отримання посвідок на тимчасове проживання іноземців та осіб без громадянства. Докладніше про це – в матеріалі «Працевлаштування з дозволу».

Закон і Бізнес