Закон і Бізнес


Село з молотка


№6 (1356) 10.02—16.02.2018
2891

Покупець села в Східній Німеччині вирішив відмовитися від власності і повернути гроші. Виявилося, що він не знав, у якому стані перебуває населений пункт.


Невідомий чоловік наприкінці грудня купив село Алвін у землі Бранденбург на аукціоні за €140 тис. Тепер він хоче відмовитися від угоди, яку називає «позбавленою юридичної сили», оскільки про намір придбати населений пункт заявив по телефону.

Мер міста Ібігау-Варенбрюк Андреас Клаус, під юрисдикцією якого перебуває Алвін, заявив: «Здогадувався, що щось таке може статися». Він зустрівся з покупцем у грудні й відзначив, що той був дещо приголомшений плачевним станом населеного пункту, повідомляє видання The Mirror.

Голова аукціонного дому Karhausen Маттіас Кнаке відзначив, що юридичний спір перебуває в процесі вирішення. Аргументи покупця він вважає слабкими. До того, як питання між аукціонним домом і покупцем не буде вирішене, село належить колишньому власникові, який купив його в 2001 році за 1 марку.

У селі 12 житлових будинків, а також кілька гаражів і сараїв. Нині в ньому проживають 20 чоловік, більшість з яких — пенсіонери. Будинки перебувають в аварійному стані.