Закон і Бізнес


Не столицею єдиною


№49 (1088) 08.12—14.12.2012
977

У Дніпропетровську відбувся ІІ східноукраїнський юридичний форум Асоціації правників України.


Перша сесія заходу традиційно охопила питання юридичної практики в регіонах та проходила у форматі панельної дискусії: «Можливі стратегії для регіональних юридичних фірм: чи так багато варіантів для успіху?»

Учасники дискусії дійшли виснов­ку, що статус «регіональна» — не вирок для юридичної фірми, а навпаки, велика кількість можливостей. Адже при правильній організації процесів, зайнятті своєї ніші на ринку, формуванні ефективної системи фінансування реальна можливість виходу на рівень дохідності не нижчий, ніж у великій юридичній фірмі.

Під час другої сесії учасники розглядали застосування єдиного податку як частини моделі управління фінансами в юридичній фірмі, нові можливості структурування бізнесу та використання судової експертизи як джерела доказування у процесі судового оскарження податкових рішень. Крім того, присутні ознайомилися із застосуванням рішень Європейського суду з прав людини у податкових спорах.

Продовжили роботу заходу сесії з актуальних правових питань та особ­ливостей застосування на практиці новел Кримінального процесуального кодексу та закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Президент АПУ Валентин Загарія повідомив, що цього року форум зібрав близько 150 учасників, 80% з яких представляли саме регіони України.