Закон і Бізнес


На суддів, які були за кермом у стані сп’яніння, скаржитимуться до ВРП


12.01.2018 16:43
2116

Рада суддів сьогодні розглянула питання про неприпустимість допущення суддями дій і вчинків, що суперечать нормам та визнаним у суспільстві стандартам поведінки.


З огляду на суспільний резонанс, пов’язаний з останніми подіями, поширеними ЗМІ щодо перебування суддів за кермом у стані алкогольного сп’яніння, РСУ прийняла низку рішень, передає журналіст «ЗіБ».

По-перше, звернути увагу суддів на неприпустимість допущення суддями дій і вчинків, що суперечать нормам та визнаним у суспільстві стандартам поведінки, зокрема керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

По-друге, вважати випадки керування суддями транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння такими, що порочать звання судді, підривають авторитет правосуддя та суспільну довіру до органів судової влади.

По-третє, голові РСУ Валентині Сімоненко було доручено в разі надходження до Ради достовірних відомостей (наприклад, рішень судів) про керування суддею транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння звертатися до Вищої ради правосуддя зі скаргою про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.

Закон і Бізнес