Закон і Бізнес


Адвокат податківців «вертолітної справи» назвав основну претензію обвинувачення


09.10.2017 13:41
5311

Єдине обвинувачення прокуратури стосовно фігурантів так званої «вертолітної справи» - це те, що податківці, які працювали за часів екс-президента Віктора Януковича, перебували при владі, а представники обвинувачення - ні.


Таку думку в інтерв'ю виданню "Закон і Бізнес" висловив голова АО "Войченко і Дульський" Сергій Войченко.

"Майже всі співробітники податкової, які працювали в ті часи, залишаються на посадах і зараз. Проте з якоїсь незрозумілої причини вибрали саме цих 24. Їх причетність до "злочинної організації" підтверджується... наказом про призначення. Більше того, двоє з наших клієнтів пройшли перевірку відповідно до закону "Про очищення влади" і займали посади вже за президентства Петра Порошенка. Тому важко зрозуміти, якою логікою послугувалися військові прокурори, коли складали ці підозри", - сказав адвокат.

За словами С. Войченко, його організація проаналізувала склад слідчої групи у справі, і з'ясувалося, що майже всі прокурори працювали і за часів В. Януковича, і за часів екс-Генпрокурора Віктора Пшонки.

Крім того, розповів він, податківців "вертолітної справи" звинувачують у зловживанні владою і службовим становищем на користь третіх осіб. Нібито податківці не перевіряли певні підприємства, які через місце реєстрації перебували в їх віданні, і тим самим завдали державі збитків. Насправді ці підприємства мали чимале податкове навантаження, деякі платили 20-30% податків від обороту. А деяким - виписували мільйонні штрафи і вони їх сплачували.

Повністю інтерв'ю Сергія Войченка читайте у свіжому номері газети.

Закон і Бізнес