Закон і Бізнес


Працівники КЦ БПД почали безстроковий протест

... через незгоду з Мін'юстом


07.06.2017 12:43
5188

У Координаційному центрі з надання правової допомоги не визнають результати відбору директора. Через це працівники КЦ розпочали безстрокову акцію протесту та вимагають від Міністерства юстиції провести прозорий конкурс.


Як повідомили виданню «Закон і Бізнес» у прес-службі КЦ БПД, акція триватиме допоки усі вимоги не будуть послідовно виконані. У той же час, надання правової допомоги громадянам у щоденному режимі не припиниться, запевнили у КЦ.

«Враховуючи відсутність належної реакції на заяви громадськості до і після проведення конкурсу, наші заяви, цілодобовий тиск на керівників наших територіальних відділень через підневільних державних службовців – керівників територіальних органів Міністерства юстиції, останні спроби якого було вчинені сьогодні зранку, і, як наслідок – втрату довіри до Міністра, оголошуємо про свої наміри створити робочу групу з розроблення законодавства, необхідного для впровадження принципу незалежності у діяльність системи безоплатної правової допомоги», — говориться у повідомленні прес-служби.

Як відомо, переможцем конкурсу на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги визначено заступника міністра юстиції Павла Мороза.

Після цього, 262 співробітники із 67 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та 70 громадських правозахисних організацій виступили з вимогою анулювати результати конкурсу на посаду директора КЦ БПД.

Стосовно цієї ситуації висловилась і Правнича асамблея Асоціації правників України,  а колишній директор Координаційного центру БПД Андрій Вишневський заявив про втручання Мін'юсту в діяльність центру.

Закон і Бізнес