Закон і Бізнес


Подарунок на весілля


№19 (1317) 13.05—19.05.2017
4619

В індійському штаті Мадх’я-Прадеш міністр соціальної справедливості та розвитку сільських районів Гопал Бхаргава подарував 700 нареченим дерев’яні бити. Передбачається, що дівчатам роздадуть 10000 таких засобів для виховання чоловіків-алкоголіків.


За словами політика, жінки можуть використовувати їх як зброю, якщо чоловіки почнуть поводитися неналежним чином після вживання алкоголю. Своєрідний подарунок був вручений нареченим, які вийшли заміж під час масової весільної церемонії, організованої місцевою владою, повідомляє DailyMail.

На кожній з бит є написи «Для биття п’яниць» і «Поліція не втручається». Г.Бхаргава порадив жінкам спочатку вступати в діалог зі своїми нетверезими чоловіками, проте, якщо ті відмовляться слухати, використовувати за приз весільний подарунок. При цьому він підкреслив, що в нього немає наміру підбурювати до насильства.

За словами міністра, своїм вчинком він хотів привернути увагу до тяжкого становища сільських жінок, які стикаються з домашнім насильством з боку чоловіків-алкоголіків.

Алкоголізм і пов’язані з ним злочини, останніми роками становлять серйозну проблему в Індії. Місцева влада намагається подолати її, проте досягти успіху їм у цьому поки що не вдалося.

З квітня 2016 року в одному з найбідніших індійських штатів Біхарі діє повна заборона на продаж і вживання алкоголю. Незадовго до цього повну або часткову заборону на вживання і продаж спиртного ввели штати Гуджарат і Керала, які вважаються одними з найбільш процвітаючих індійських регіонів.