Закон і Бізнес


У 15 ІТТ обладнають кімнати для роботи адвокатів з підзахисними


21.03.2017 16:37
4876

Головне управління Нацполіції назвало 15 ІТТ, в яких є можливість обладнання кімнат для роботи адвокатів з підзахисними. В решті ізоляторів, поліція пропонує адвокатам використовувати кімнати для проведення слідчих дій.


Як повідомили виданню «Закон і Бізнес» в Національній асоціації адвокатів України, можливість виділення в ізоляторах тимчасового тримання окремих приміщень, обладнаних комп’ютерною, оргтехнікою та юридичною літературою, вивчено за попередніми домовленостями досягнутими з управлінням забезпечення прав людини Національної поліції під час круглого столу, проведеного Комітетом захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при НААУ.

За інформацією головних управлінь Національної поліції в областях та м. Києві, на сьогодні, для обладнання вказаною технікою та літературою є можливість виділити приміщення в наступних ізоляторах:

ІТТ № 1 (м. Маріуполь), ІТТ № 2 (м. Волноваха), ІТТ № 5 (м. Дружківка), ІТТ № 6 (м. Краматорськ), ІТТ № 7 (м. Слов’янськ) Донецької області; ІТТ № 1 (м. Славутич), ІТТ № 3 (м. Бровари), ІТТ № 4 (смт. Бородянка), ІТТ № 5 (м. Боярка), ІТТ № 7 (м. Васильків), ІТТ № 9 (м. Б-Церква) Київської області; ІТТ м. Києва; ІТТ № 1 (м. Сєвєродонецьк новий корпус) Луганської області; ІТТ № 1 (м. Суми), ІТТ № 2 (м. Шостка), ІТТ № 4 (м. Конотоп) Сумської області.

У зв’язку з обмеженою кількістю приміщень в решті ізоляторів, Національна поліція пропонує адвокатам використовувати  кімнати для проведення слідчих дій.

Закон і Бізнес