Закон і Бізнес


Кабмін продовжив дію надзвичайного стану в енергетиці


17.03.2017 13:26
3763

Уряд продовжив строк дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії ще на місяць.


Відповідне розпорядження від 16 березня 2017 року №163-р було ухвалено Кабінетом Міністрів, передає «Закон і Бізнес».

Документом, зокрема, передбачено продовження вжиття заходів щодо забезпечення зменшення обсягу споживання вугілля антрацитової групи тепловими електростанціями та застосування у разі виникнення нагальної потреби графіків погодинного вимкнення електроенергії та графіків її аварійного вимкнення, а також введення особливих графіків навантаження енергоблоків атомних електростанцій.

В Уряді зазначають, що рішення прийняте для забезпечення надійної, безперебійної, стабільної роботи об'єднаної енергетичної системи України, запобігання виникненню дисбалансу між виробництвом і споживанням електричної енергії.

Нагадаємо, 15 лютого, Уряд ухвалив рішення про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії: ТЕС переходять в енергоощадний режим через дефіцит антрацитового вугілля, з якого виробляється третина всієї електроенергії в Україні.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 березня 2017 р. № 163-р

Київ

Про продовження строку дії тимчасових

надзвичайних заходів на ринку електричної енергії

Відповідно до частини четвертої статті 29 Закону України “Про засади функціонування ринку електричної енергії України” та пункту 6 Порядку вжиття тимчасових надзвичайних заходів з подолання наслідків тривалого порушення нормальної роботи ринку електричної енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 р. № 372 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 69, ст. 1933), продовжити строк дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії, передбачених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2017 р. № 103 “Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії”, на один місяць.

Прем’єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Закон і Бізнес