Закон і Бізнес


Не народися красивою, а… в транспорті!


№46 (1085) 17.11—23.11.2012
1234

Французькі транспортні компанії роблять спеціальні подарунки дітям, що народилися в їх автобусах, потягах і літаках. Кожному з них передбачені безкоштовні абонементи на проїзд до досягнення повноліття.


За підрахунками профспілки працівників транспорту регіону Іль-де-Франс, у метро Франції щорічно народжується як мінімум одна дитина, пише Euromag. Подарунком для новонародженого стає безкоштовний абонемент на проїзд у метро й на приміських потягах аж до повноліття.

Національне товариство залізниць Франції надає одному або двом дітям, котрі щорічно з’являються на світ в їх вагонах, право на безкоштовний проїзд у потягах TGV до досягнення 18-річного віку.

Як повідомили в Air France, в середньому одна дитина з’являється на світ у літаках компанії раз на п’ятнадцять років. З чуток, новонароджений отримує безкоштовні квитки на всі рейси компанії до кінця життя, а пілот стає хрещеним батьком дитини. Але насправді, як повідомило керівництво авіаперевізника, все обмежується невеликим подарунком, наприклад — пляшкою вина для молодої мами.

Утім, балують подарунками не всі. Наприклад, минулого року бортпровідникам авіакомпанії Alitalia довелося приймати пологи в однієї з пасажирок — громадянки Франції, яка сіла в літак, перебуваючи на 9-му місяці вагітності. Народила жінка під час посадки літака в паризькому аеропорту імені Шарля де Голля. Новонароджений і його мама, окрім аплодисментів пасажирів, ніяких заохочень не отримали.