Закон і Бізнес


Президент підписав закон про спрощення експорту послуг


02.12.2016 10:22
3716

Закон щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг, який дозволяє укладення зовнішньоекономічних договорів в електронній формі та спрощує отримання валютної виручки від експорту послуг, підписано Президентом України.


Про це повідомляє прес-служба глави держави, передає видання «Закон і Бізнес».

Петро Порошенко назвав ухвалений Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг» дуже важливою ініціативою, реалізація якої стала можливою завдяки спільним зусиллям Національної ради реформ, Уряду і профільних міністерств, Верховної Ради, громадськості та бізнесового середовища і Президента.

«Переходимо від електронних закупівель до електронного укладання контрактів. Нарешті це відбулося», — додав Президент.

Документ мінімізує адміністративні бар'єри під час процедур укладення зовнішньоекономічних контрактів, зарахування валютного виторгу, а також бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Відтепер укладення зовнішньоекономічних договорів буде можливим не лише в письмовій, але і в електронній формі. Закон також закріплює заборону банкам вимагати переклад документів українською мовою, у разі якщо вони оформлені англійською, рахунок (інвойс) визнаватиметься первинним документом і може бути підписаний за допомогою особистого підпису, аналога власноручного підпису, електронного підпису або електронного цифрового підпису, електронного підпису одноразовим ідентифікатором.

Закон і Бізнес