Закон і Бізнес


Чиновників каратимуть за недостовірні дані в плані перевірок


30.11.2016 13:31
4878

За невнесення або внесення недостовірних відомостей щодо заходів державного нагляду до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) відтепер передбачена адміністративна відповідальність.


Такі зміни закріплено у КУпАП Законом України від 03.11.2016 № 1727 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері державного нагляду (контролю)», що набув чинності сьогодні, передає видання «Закон і Бізнес».

Зокрема, невнесення або внесення недостовірних відомостей чи відомостей не в повному обсязі щодо заходів державного нагляду (контролю) до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб органу державного нагляду (контролю) від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також Законом закріплено повноваження Державної регуляторної служби по складанню адмінпротоколів на таких посадових осіб.

Нагадємо, Мінекономрозвитку опублікувало План комплексних перевірок на 2017 рік. До нього увійшло понад 48 тисяч компаній.

Закон і Бізнес