Закон і Бізнес


Київським підприємцям розкажуть про алгоритми успіху


19.09.2016 16:31
3057

Про правові питання ведення і захисту бізнесу, впровадження IT-технологій, розвитку бізнесу, а також останні зміни українського законодавства в цій сфері розкажуть експерти столичним приватним підприємцям.


21 вересня за підтримки видання «Закон і Бізнес» відбудеться Київська конференція підприємців «Алгоритми успіху». Організаторами заходу виступили видавництво «Приватний підприємець» і агентство «Lipsky Marketing Group».

Зокрема, експерти розкажуть учасникам конференції про організацію готівкових розрахунків особами-підприємцями, співпрацю юросіб з підприємцями, підводні камені роботи, особливості оренди майна, а також найнятих робітників у приватного підприємця.

Заступник українського бізнес-омбудсмена Ярослав Грегирчак розкриє роль бізнес-омбудсмена в захисті малого і середнього бізнесу.

Юристи розкажуть про інформаційну безпеку, у тому числі IT-інфраструктури, а також про перевірки ФОПов контролюючими органами. Окремий блок конференції буде присвячений питанням розвитку бізнесу в умовах кризи, а також оптимізації і автоматизації бізнес-процесів за допомогою IT.

Детальніше про участь в конференції можна дізнатися тут.

Закон і Бізнес