Закон і Бізнес


Визначено ліцензійні умови з виробництва небезпечних хімікатів


21.07.2016 15:31
2331

Уряд встановив вимоги до суб'єктів господарювання, що мають намір провадити діяльність із виробництва особливо небезпечних хімічних речовин, які визначаються Кабінетом Міністрів України.


Відповідні ліцензійні умови затверджені постановою Кабміну від 13 липня 2016 р. №445.

Ліцензійні умови передбачають вичерпний перелік документів, які додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва особливо небезпечних хімічних речовин. Також визначено перелік організаційних, кадрових, технологічних вимог, обов'язкових для виконання під час провадження зазначеної діяльності.  

Строк, протягом якого ліцензіати, які вже мають ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва особливо небезпечних хімічних речовин та на поводження з особливо небезпечними речовинами, подають до органу ліцензування документи та відомості, визначені ч.3 статті 15 Закону “Про ліцензування видів господарської діяльності”, становить два місяці з дня опублікування цієї постанови.

Дія цих ліцензійних умов поширюється на всіх суб’єктів господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які у повному обсязі або частково провадять чи мають намір провадити господарську діяльність з виробництва особливо небезпечних хімічних речовин, перелік яких визначається КМУ.

З текстом ліцензійних умов можна ознайомитись за посиланням.


Закон і Бізнес