Закон і Бізнес


Літопис юстиції


№43 (1082) 25.10—02.11.2012
2309

У народі кажуть, що той, хто не знає минулого, не має майбутнього. Для того аби зберегти історію й передати досвід молодим служителям Феміди, на Чернігівщині вирішили скласти літопис правосуддя.


Як повідомили «ЗіБ» у прес-службі Апеляційного суду Чернігівської області, з метою реалізації ініціативи голови цієї установи Садіга Тагієва про створення книги «Літопис правосуддя Чернігівщини», яку підтримали обласне територіальне управління Державної судової адміністрації та суди, 16 жовтня відбулася зустріч кількох поколінь суддів Чернігівського районного суду.

У заході брав участь начальник територіального управління ДСА в Чернігівській області Володимир Вовченко, який був суддею Чернігівського райсуду у 80-х рр. Серед учасників були присутні судді у відставці, які працювали в 60—70-х рр. ХХ століття.

Під час зустрічі жваво обговорювалися перспективи судочинства, досягнення, проблеми, питання статусу суддів. Лунали спогади, звучали побажання. Такий захід відкрив нову сторінку історії суду, започаткував традиції для майбутніх поколінь.

Безумовно, такі зустрічі будуть корисними молодим суддям, адже їхні попередники доклали чимало зусиль для зміцнення законності, утвердження верховенства права, започаткування судової практики в окремих категоріях справ.

Привнесення елементів духовності в практику організації роботи судів, на думку територіального управління ДСА, є важливою справою, оскільки молоде покоління суддів та працівників апарату судів мають на прикладі старших колег розвивати судочинство.