Закон і Бізнес


Партнерів побільшало


Юлія Стусенко - новий Асоційований партнер АО «Скляренко, Сидоренко та Партнери».

№13 (1259) 26.03—01.04.2016
2546

Адвокатське об'єднання «Скляренко, Сидоренко та Партнери» повідомляє про розширення партнерського складу компанії та приєднання нового Асоційованого партнера - Юлії Стусенко.


У 2001 році Юлія отримала диплом магістра права з відзнакою Київського університету ім.Т.Шевченка. Склала кваліфікаційний іспит та отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю (2004 рік). У 2014 році Ю.Стусенко отримала диплом MBA за програмою «Стратегічний менеджмент в умовах змін».

Має більш ніж 15-річний досвід роботи у сфері юридичного супроводу господарської діяльності великих національних та міжнародних компаній, в тому числі ТНК-ВР, ДАНОН УКРАЇНА та інших.

Зокрема, до приєднання Ю.Стусенко очолювала юридичний департамент компанії «ЮНІСОН ГРУП» та була членом наглядової ради банку «ЮНІСОН».

Володіє значним досвідом у сфері юридичного супроводу діяльності міжнародних інвестиційних та виробничих компаній, корпоративних реструктуризацій, іноземних інвестицій, банківської діяльності та роботи з нерухомістю.

Збільшення партнерського складу Адвокатського об'єднання «Скляренко, Сидоренко та Партнери» дозволить підвищити рівень юридичної підтримки клієнтів та розширити перелік послуг, зокрема, у сфері корпоративних реструктуризацій, міжнародної торгівлі, іноземних інвестицій, банківського сектору, аграрного бізнесу та нерухомості.