Закон і Бізнес


Гарантування вкладів


№11 (1257) 12.03—18.03.2016
2484

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення про включення адвокатського об’єднання «Спенсер і Кауфманн» до переліку осіб за напрямом діяльності «юридичні консультанти».


Так, останні мають право надавати свої послуги уповноваженим особам фонду при виведенні неплатоспроможного банку з ринку або його ліквідації.

Відповідне рішення було ухвалене виконавчою дирекцією фонду за результатами оцінки та порівняння учасників конкурсного відбору за критеріями, встановленими положенням «Про порядок залучення уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб радників, аудиторів, юристів та інших осіб до роботи у процесі здійснення тимчасової адміністрації або ліквідації банку» від 23.07.2012 №12.

Згідно зі ст.37 закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» ФГВФО безпосередньо або уповноважена ним особа в разі делегування їй повноважень мають право залучати до роботи тимчасової адміністрації за рахунок банку на підставі цивільно-правових договорів інших осіб (радників, аудиторів, юристів, оцінювачів та інших) у межах кошторису витрат, затвердженого виконавчою дирекцією фонду.