Закон і Бізнес


Прогул заради весілля


№42 (1081) 20.10—26.10.2012
1183

У Великій Британії жінку судять за те, що вона на 11 днів забрала зі школи свого сина-підлітка, щоб той міг бути присутнім на її весіллі на Карибських островах.


Як повідомляє Daily Mail, 31-річна Френсіс Уайт, що проживає на околиці м.Стокпорта, постала перед судом через те, що самовільно звільнила від занять у школі свого 13-річного сина, аби хлопчик зміг взяти участь у її весіллі. Жінка пояснила, що приблизно за рік до весілля просила адміністрацію школи звільнити її сина від занять на два тижні. З невідомих причин їй відмовили, а коли дитина все-таки не з’явилася в навчальному закладі, ще й оштрафували на 50 фунтів ($80).

Штраф Ф.Уайт платити принципово відмовилася, і тоді муніципалітет м.Марпла подав на неї до суду. «Це просто смішно», — заявила британка. Ф.Уайт також розповіла, що один з гостей на її весіллі працює вчителем і йому дали відгул на час свята. А ось звільнити від занять сина нареченої чомусь відмовилися. У муніципалітеті м.Стокпорта обуреній матері пояснили, що в школярів бувають канікули, на час яких й варто планувати всі сімейні торжества.

Поки не повідомляється, яке рішення ухвалив суд у «справі Уайт», проте штраф за прогул сина їй заплатити, мабуть, все ж доведеться.