Закон і Бізнес


ВРЮ погодила звільнення 7 суддів


22.01.2016 12:12
10117

За результатами засідання Вищої ради юстиції, яке відбулося 21 січня 2016 року, прийнято рішення направити до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України матеріали за скаргами, зверненнями, заявами стосовно суддів та внести подання про звільнення 7 суддів.


Як повідомили "ЗіБ" у ВРЮ, після розгляду питань порядку денного, ВРЮ оголосила про наступні рішення:

1) Направити до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України матеріали за скаргами, зверненнями, заявами стосовно:

- суддів господарського суду міста Києва БАРАНОВА Дмитра Олександровича, КУРДЕЛЬЧУКА Ігоря Даниловича, Київського апеляційного господарського суду ГОНЧАРОВА Сергія Августофвича (за дії, вчинені на посаді судді господарського суду міста Києва) та Вищого господарського суду України ХРИПУНА Олега Олексійовича (на даний час обіймає посаду судді Київського апеляційного господарського суду);

- суддів господарського суду міста Києва КУРДЕЛЬЧУКА Ігоря Даниловича, ІВЧЕНКА Анатолія Миколайовича, ШЕВЧЕНКА Едуарда Олексійовича (на даний час суддя Київського апеляційного господарського суду), КНЯЗЬКОВА Валерія Володимировича, ЧИНЧИН Олени Вікторівни, СТАНІКА Сергія Романовича (на даний час суддя Київського апеляційного господарського суду), КОТКОВА Олександра Васильовича, БОЙКА Романа Володимировича, НЕЧАЯ Олександра Володимировича, СТАСЮКА Сергія Васильовича, ПІДЧЕНКА Юрія Олексійовича, ДЖАРТИ Вікторії Василівни та відмовити у відкритті дисциплінарної справи стосовно суддів Вищого господарського суду України МИРОШНИЧЕНКА Станіслава Володимировича і БАРИЦЬКОЇ Тетяни Луківни;

- судді Суворовського районного суду міста Одеси ГУДІНОЇ Ніни Іванівни;

- суддів Дніпропетровського апеляційного господарського суду ВЕЧІРКА Ігоря Олександровича, ЛИСЕНКО Олени Миколаївни, ДЖИХУР Олени Василівни;

- судді Севастопольського апеляційного господарського суду ВОРОНЦОВОЇ Наталії Владиславівни та звернутись до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України із заявою щодо перевірки наявності в її діях дисциплінарного правопорушення та порушення присяги;

- суддів Донецького окружного адміністративного суду КРИЛОВОЇ Марини Миколаївни, Донецького апеляційного адміністративного суду ЯСТРЕБОВОЇ Любові Вікторівни, ЛЯШЕНКА Дмитра Володимировича та ЧУМАКА Сергія Юрійовича (на даний час суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду);

- судді Київського апеляційного адміністративного суду ВАСИЛЕНКА Ярослава Миколайовича;

- судді Голованівського районного суду Кіровоградської області ЯРОВОЇ Лесі Сергіївни;

- судді апеляційного суду Черкаської області ПАЛЬОННОГО Володимира Сергійовича (за дії, вчинені на посаді судді Черкаського районного суду Черкаської області);

- суддів Комсомольського районного суду міста Херсона СКОРИКА Сергія Анатолійовича, ГУЦАЛЮКА Олександра Володимировича, СКРИПНІКА Леоніда Анатолійовича, СПІЧАК Олени Борисівни, ДЗИГОВСЬКОГО Юрія Васильовича, Одеського окружного адміністративного суду ЗАВАЛЬНЮКА Ігоря Вікторовича (за дії, вчинені на посаді судді Комсомольського районного суду міста Херсона);

- судді Комсомольського районного суду міста Херсона ЧЕРНИШ Оксани Леонідівни.

- судді Московського районного суду міста Харкова СУГАЧОВОЇ Олени Олегівни;

- судді Київського апеляційного адміністративного суду ШОСТАКА Олександра Олександровича;

- судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська МОРОЗА Віктора Павловича;

- суддів Одеського апеляційного адміністративного суду ПОТАПЧУКА В’ячеслава Олександровича, КОВАЛЯ Марата Петровича, СЕМЕНЮКА Геннадія Васильовича;

- суддів апеляційного суду Одеської області ТАРІВЄРДІЄВА Таріверді Авчихановича, ГРИЩЕНКО Лариси Дмитрівни, ОЛІНІЧЕНКО Валентини Віталіївни;

- суддів Київського апеляційного господарського суду КУКСОВА Володимира Володимировича, КОРШУН Ніни Миколаївни, ЯКОВЛЄВА Михайла Леонідовича.;

- судді господарського суду Вінницької області ЛАБУНСЬКОЇ Тетяни Іванівни;

- судді Херсонського окружного адміністративного суду ГОРШКОВА В’ячеслава Миколайовича;

- суддів Дзержинського районного суду міста Харкова Руднєвої Олени Іванівни, Григор’євої Алли Олексіївни, Штих Тетяни Василівни;

- суддів Обухівського районного суду Потабенко Лариси Вікторівни та апеляційного суду Київської області Миколюка Олександра Володимировича, Дриги Андрія Миколайовича, Габрієля Віктора Олександровича;

- суддів апеляційного суду Одеської області Сегеди Сергія Миколайовича, Виноградової Людмили Євгеніївни, Кононенко Наталії Аркадіївни;

- судді Жовтневого районного суду міста Харкова Гаврилюк Світлани Михайлівни;

- судді Перечинського районного суду Закарпатської області Шешені Миколи Олексійовича;

- судді апеляційного суду Львівської області Монастирецького Дмитра Івановича;

- судді Марганецького міського суду Дніпропетровської області Янжули Олександра Сергійовича;

- судді господарського суду Київської області Скутельника Павла Федоровича;

- суддів Подільського районного суду міста Києва Войтенко Тетяни Віталіївни, апеляційного суду міста Києва Ратнікової Валентини Миколаївни, Борисової Олени Василівни, Геращенка Дмитра Руслановича;

- суддів Дарницького районного суду міста Києва Скуби Андрія Васильовича, Сизової Людмили Анатоліївни;

- суддів Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Шевцової Тамари Василівни, Циганкова Віталія Олександровича;

- судді Жовківського районного суду Львівської області Мартинишина Ярослава Михайловича (за дії, вчинені на посаді судді Личаківського районного суду міста Львова);

- суддів апеляційного суду Волинської області Подолюка Василя Анатолійовича, Киці Світлани Іларіонівни, Шевчук Лілії Ярославівни;

- судді господарського суду Миколаївської області Давченко Тетяни Миколаївни;

- судді господарського суду Львівської області Матвіїва Ростислава Ігоровича;

- судді Луцького міськрайонного суду Волинської області Плахтій Інни Борисівни;

- судді Ружинського районного суду Житомирської області Нейла Василя Михайловича;

- судді апеляційного суду Львівської області Ванівського Олега Михайловича (за дії, вчинені на посаді судді Галицького районного суду міста Львова);

- судді Перемишлянського районного суду Львівської області Савчака Андрія Володимировича;

- судді Галицького районного суду міста Львова Романюка Віктора Федоровича;

- судді Центрального районного суду міста Миколаєва Подзігун Галини Володимирівни;

- суддів апеляційного суду Івано-Франківської області Ковалюка Ярослава Юрійовича, Горейко Марії Дмитрівни, Малєєва Андрія Юрійовича;

- суддів апеляційного суду Дніпропетровської області Максюти Жанни Іванівни, Кочкової Наталії Олексіївни, Словенка Геннадія Петровича;

- судді господарського суду Полтавської області Бунякіної Ганни Іванівни;

- судді Генічеського районного суду Херсонської області Калімбета Леоніда Івановича;

- судді господарського суду міста Києва Коткова Олександра Васильовича;

- суддів господарського суду міста Києва Цюкала Юрія Вікторовича, Ломаки Вікторії Сергіївни, Любченко Марії Олександрівни;

- судді господарського суду міста Києва Любченко Марії Олександрівни;

- судді господарського суду Хмельницької області Дячук Тетяни Вікторівни;

- судді Долинського районного суду Івано-Франківської області Лицури Івана Михайловича;

- судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Гончаренка Вадима Миколайовича;

- суддів Покровського районного суду Дніпропетровської області Пустовар Оксани Савеліївни, апеляційного суду Дніпропетровської області Коваленка Василя Дмитровича, Дрибаса Леоніда Івановича, Крот Світлани Іванівни;

- судді Шевченківського районного суду міста Києва Саадулаєва Анзора Ібрагімовича;

- судді Миронівського районного суду Київської області Пархоменко Валентини Миколаївни;

- суддів Печерського районного суду міста Києва Ільєвої Тетяни Григорівни, апеляційного суду міста Києва Бовтрук Валентини Миколаївни, Глиняного Віктора Петровича, Одинця Валерія Михайловича, апеляційного суду Київської області Панасюка Степана Петровича, Шроля Валентина Ростиславовича, Загоруйка Віталія Володимировича;

- суддів Диканського районного суду Полтавської області Щабельської Ірини Володимирівни, Ленінського районного суду міста Полтави Кононенка Сергія Дмитровича;

- судді Дніпровського районного суду міста Києва Антипової Людмили Олександрівни;

- суддів Львівського апеляційного господарського суду Гриців Віри Миколаївни, Давид Лесі Львівни та Данко Лесі Семенівни;

- судді апеляційного суду Харківської області Чопенка Ярослава Вікторовича;

- судді апеляційного суду Харківської області Олефір Ніни Олександрівни;

- судді Корольовського районного суду міста Житомира Колупаєва Валерія Вікторовича;

- судді Личаківського районного суду міста Львова Гирича Сергія Васильовича та судді апеляційного суду Львівської області Мацея Михайла Михайловича;

- судді господарського суду Львівської області Щигельської Олени Ігорівни;

- судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Матяш Таїсії Леонідівни;

- судді Ворошиловського районного суду міста Донецька Лівочки Людмили Іванівни;

- судді Приморського районного суду міста Одеси Шенцевої Ольги Петрівни;

- судді Ірпінського міського суду Київської області Чернова Дмитра Євгеновича;

- судді Деснянського районного суду міста Києва Панасюка Олексія Георгійовича;

- судді Токмацького районного суду Запорізької області Курдюкова Вячеслава Миколайовича;

- судді Львівського апеляційного адміністративного суду Бруновської (Савицької) Надії Володимирівни (за дії, вчинені на посаді судді Луцького міськрайонного суду Волинської області);

- судді апеляційного суду Черкаської області Бондаренка Сергія Івановича;

- судді Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області Овдієнко Катерини Миколаївни;

- судді Вінницького окружного адміністративного суду Крапівницької Наталі Леонідівни;

- судді Іллічівського міського суду Одеської області Пушкарського Дмитра Вікторовича;

- судді Дарницького районного суду міста Києва Сирбул Оксани Федорівни;

- судді Соснівського районного суду міста Черкаси Кончини Ольги Іванівни;

- суддів Гусятинського районного суду Тернопільської області Лисюк Ірини Олександрівни, Козяр Людмили Василівни, Митражик Елли Михайлівни;

- судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Шовкопляса Олександра Петровича;

- судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Шовкопляса Олександра Петровича;

-судді Ворошиловського районного суду міста Донецька Алтухової Олесі Сергіївни;

- судді Сніжнянського міського суду Донецької області Варнавської Людмили Олександрівни;

- судді господарського суду Запорізької області Азізбекян Тетяни Анатоліївни;

- судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна Маркіяна Леонідовича;

- судді Святошинського районного суду міста Києва Макаренка Володимира В'ячеславовича;

- судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Кузнєцова Романа Володимировича;

- судді Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області П'ятковського Володимира Івановича;

- судді Солом’янського районного суду міста Києва Лозинської Марини Ігорівни;

- судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Мороза Віктора Павловича;

- судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області Хараджі Ольги Олександрівни;

- судді Сокирянського районного суду Чернівецької області Побережної Олени Дмитрівни;

- судді Ленінського районного суду міста Полтави Кононенка Сергія Дмитровича, суддів апеляційного суду Полтавської області Ландара Олексія Васильовича, Куліша Віктора Миколайовича та Нізельської Ліліани Валентинівни;

- судді Перемишлянського районного суду Львівської області Савчука Андрія Володимировича;

- судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Антонюка Олега Володимировича;

- суддів господарського суду Харківської області Шатернікова Миколи Івановича, Погорелової Олени Вадимівни та Суярко Тетяни Дмитрівни;

- судді Обухівського районного суду Київської області Тиханського Олександра Богдановича;

- суддів Приморського районного суду міста Одеси Турецького Олександра Сергійовича та Суворової Оксани Василівни;

- судді господарського суду Харківської області Міньковського Станіслава Володимировича;

- судді Хортицького районного суду міста Запоріжжя Гнатик Галини Євгенівни;

- судді Дзержинського районного суду міста Харкова Лосєвої Діни Анатоліївни;

- судді господарського суду міста Києва Курдельчука Ігоря Даниловича;

- судді Жашківського районного суду Черкаської області Скрипника Володимира Федоровича;

- судді господарського суду Дніпропетровської області Полєва Дмитра Миколайовича;

- судді Конотопського міськрайонного суду Сумської області Громової Людмили Володимирівни та судді апеляційного суду Сумської області Гагіна Миколи Вікторовича;

- судді Куп’янського міськрайонного суду Харківської області Демченко Ірини Миколаївни та судді апеляційного суду Харківської області Чопенка Ярослава Вікторовича;

- суддів апеляційного суду Черкаської області Бабенка Володимира Миколайовича, Трюхана Григорія Михайловича, Храпка Василя Дмитровича;

- суддів Галицького районного суду міста Львова Мисько Христини Мирославівни, Романюка Віктора Феодосійовича, Волоско Ірини Романівни, Городецької Людмили Миколаївни, Юрківа Олега Романовича, Курильця Андрія Романовича (на даний час обіймає посаду судді Львівського апеляційного адміністративного суду), апеляційного суду Львівської області Урдюк Тетяни Миколаївни, Калиняк Оксани Миколаївни;

- суддів Криничанського районного суду Дніпропетровської області Лісняк Вікторії Володимирівни та Цаберабого Бориса Миколайовича;

- судді Шевченківського районного суду міста Львова Зими Ірини Євстафіївни;

- судді Ленінського районного суду міста Донецька Кротінова Віктора Олександровича;

- судді Голосіївського районного суду міста Києва Чередніченко Наталії Петрівни;

- судді Голосіївського районного суду міста Києва Чередніченко Наталії Петрівни;

- суддів Дніпропетровського окружного адміністративного суду Голобутовського Романа Зіновійовича, Єфанової Ольги Володимирівни, Златіна Станіслава Вікторовича;

- судді Оболонського районного суду міста Києва Васалатія Костянтина Анатолійовича;

- суддів апеляційного суду Дніпропетровської області Болтунової Лариси Михайлівни, Тамакулової Валентини Олексіївни, Макарова Миколи Олексійовича;

- судді Луцького міськрайонного суду Волинської області Філюк Тетяни Миколаївни;

- судді Харківського апеляційного адміністративного суду Спаскіна Олега Анатолійовича;

- судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області Вознюка Сергія Михайловича;

- судді господарського суду Тернопільської області Стадник Марії Семенівни;

- судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Герасимків Лілії Іванівни;

- суддів Ворошиловського районного суду міста Донецька Князькова Валерія Володимировича, Пруднікової Ганни Михайлівни, Івашури Віктора Олексійовича, Цукурова Владислава Петровича, Алтухової Олесі Сергіївни, Кіровського міського суду Донецької області Артеменко Лариси Іванівни, Волкової Наталії Юріївни, Назаренко Ганни Володимирівни, Христофорова Бориса Олександровича, Карабан Інни Іванівни, Жданівського міського суду Донецької області Бузанова Павла Миколайовича, Шеїної Людмили Дмитрівни, Макаганчука Віктора Івановича, Апалькової Олени Миколаївни, Центрально-Міського районного суду міста Макіївки Донецької області Єрьоміна Дмитра Олександровича, Кузнецова Романа Олександровича, Андрюшиної Лілії Анатоліївни;

- суддів Печерського районного суду міста Києва Кірєєва Родіона Володимировича та Вовка Сергія Володимировича;

- судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Шелест Інни Миколаївни;

- судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська Самсонової Вікторії Василівни;

- суддів Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя Крамаренко Інни Анатоліївни, Воробйова Андрія Володимировича, Гашук Катерини Володимирівни;

- судді апеляційного суду міста Києва Маліновського Олега Адольфовича;

- судді Шевченківського районного суду міста Києва Гуменюк Аліни Іванівни;

- судді Голосіївського районного суду міста Києва Фролова Максима Олександровича;

- судді окружного адміністративного суду міста Києва Іщука Ігоря Олександровича;

- суддів Голосіївського районного суду міста Києва Пасинок Вікторії Сергіївни, Подільського районного суду міста Києва Неганової Наталії Володимирівни та апеляційного суду міста Києва Кулікової Світлани Василівни;

- судді окружного адміністративного суду міста Києва Смолія Ігоря Володимировича;

- суддів господарського суду Тернопільської області Стадник Марії Семенівни та апеляційного суду Тернопільської області Стадника Олега Богдановича;

- судді Бабушкінкого районного суду міста Дніпропетровська Литвиненка Ігоря Юрійовича;

- судді Приморського районного суду міста Одеси Коваленка Вадима Миколайовича;

- судді Печерського районного суду міста Києва Волкової Світлани Яківни;

- судді апеляційного суду Хмельницької області Кобріна Ігоря Георгійовича;

- судді Ватутінського міського суду Черкаської області Терещенко Ніни Іванівни;

- судді Миколаївського районного суду -судді Луганського окружного адміністративного суду Кравцової Наталії Валеріївни;

- судді Ковпаківського районного суду міста Сум Алфьорова Андрія Миколайовича;

- судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Ігнатенко Вікторії Валентинівни;

- суддів Тисменицького районного суду Івано-Франківської області Дузінкевича Івана Миколайовича, апеляційного суду Івано-Франківської області Шалаути Галини Іванівни, Девляшевського Віталія Анатолійовича, Горейко Марії Дмитрівни;

- судді Шевченківського районного суду міста Львова Свірідової Валентини Василівни;

- судді Печерського районного суду міста Києва Вовка Сергія Володимировича;

- судді Гребінківського районного суду Полтавської області Татіщевої Яни Вікторівни;

- суддів Шевченківського районного суду міста Києва Гуменюк Аліни Іванівни та апеляційного суду міста Києва Музичко Світлани Григорівни;

- суддів апеляційного суду Харківської області Кіпенка Ігоря Станіславовича, Шаповал Наталії Миколаївни, Котевелець Алли Вікторівни;

- суддів Малиновського районного суду міста Одеси Короя Віктора Дмитровича, Іщенка Олександра Васильовича та Передерка Дмитра Петровича;

- судді Київського районного суду міста Одеси Борщова Ігоря Олексійовича;

- суддів Кіровського районного суду міста Кіровограда Панфілової Алли Василівни та Завгороднього Євгена Віталійовича;

- судді апеляційного суду Донецької області Єстєніної Валентини Василівни;

- судді господарського суду міста Києва Ковтуна Сергія Миколайовича;

- судді Ружинського районного суду Житомирської області Нейла Василя Михайловича;

- судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Ан Ольги Вікторівни;

- судді Коропського районного суду Чернігівської області Корзюк Тетяни Петрівни;

- судді Московського районного суду міста Харкова Єлізарова Ігоря Євгеновича;

- суддів Ленінського районного суду міста Харкова Бородіної Олени Вікторівни, Іванісової Лідії Олександрівни, апеляційного суду Харківської області Овсяннікової Антоніни Іванівни та Швецової Лариси Анатоліївни;

- судді Печерського районного суду міста Києва Вовка Сергія Володимировича;

- судді Октябрського районного суду міста Полтави Материнко Марини Олександрівни;

- суддів Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Єлісєєвої Тетяни Юріївни та Циганкова Віталія Олександровича;

- суддів Шевченківського районного суду міста Києва Сіромашенко Наталії Володимирівни, апеляційного суду міста Києва Слюсар Тетяни Андріївни, Волошиної Валентини Миколаївни, Котули Любові Григорівни;

- судді Обухівського районного суду Київської області Степанової Оксани Сергіївни;

- суддів Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Мороховець Оксани Вікторівни, Лила Віталія Миколайовича, Гречаного Вадима Анатолійовича, Болкарьова Сергія Васильовича та Крохмалюк Інеси Петрівни;

- суддів господарського суду Кіровоградської області Балика Володимира Михайловича та Наливайко Євгенії Миколаївни;

- суддів Ратнівського районного суду Волинської області Савчука Миколи Адамовича та Фазан Ольги Зіновіївни;

- судді Новозаводського районного суду міста Чернігова Кузьміна Миколи Васильовича;

- судді апеляційного суду Тернопільської області Кузьми Романа Миколайовича;

- суддів господарського суду Запорізької області Зінченко Наталії Григорівни, Донецького апеляційного господарського суду Малашкевича Сергія Анатолійовича, Кододової Ольги Василівни та Азарової Зінаїди Петрівни;

- судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області Мельника Олега Олександровича;

- судді Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Величко Олени Володимирівни;

- судді Калинівського районного суду Вінницької області Павленка Ігоря Васильовича;

- судді Заліщицького районного суду Тернопільської області Дудяка Степана Васильовича;

- судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська Дружиніна Костянтина Михайловича;

- судді Вінницького міського суду Вінницької області Романюк (Нечипорук) Людмили Федорівни;

- суддів Свалявського районного суду Закарпатської області Василихи Жанни Володимирівни, апеляційного суду Закарпатської області Готри Тетяни Юріївни, Боднар Оксани Василівни, Джуги Сергія Дейнешовича;

- суддів Харківського апеляційного господарського суду Лакізи Валентини Володимирівни, Бородіної Лариси Іванівни, Гетьмана Руслана Анатолійовича;

- судді Приморського районного суду міста Одеси Турецького Олександра Сергійовича;

- судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя Кравченко Лідії Юріївни;

- суддів Одеського апеляційного адміністративного суду Алєксєєва Віктора Олексійовича, Милосердного Михайла Миколайовича, Ступакової Інни Гаврилівни;

- судді Ленінського районного суду міста Кіровограда Мягкого Олексія Вікторовича;

- суддів Вінницького районного суду Вінницької області Васильєвої Тетяни Юріївни, апеляційного суду Вінницької області Пащенко Лариси Володимирівни, Медяного Володимира Михайловича, Марчук Валентини Семенівни;

- судді Радомишльського районного суду Житомирської області Свінцицького Леоніда Валентиновича;

- судді Залізничного районного суду міста Львова Іванюк Іванни Дмитрівни;

- судді Київського районного суду міста Одеси Коваленко Олени Борисівни;

- суддів Галицького районного суду міста Львова Юрківа Олега Романовича, Государського Андрія Володимировича, Романюка Віктора Феодосійовича, Шевченківського районного суду міста Львова Єзерського Руслана Богдановича, Баєвої Олександри Ігорівни, Луців-Шумської Наталії Львівни, апеляційного суду Львівської області Олексієнко Марії Юліанівни, Шашкіної Світлани Альбертівни, Богонюка Миколи Ярославовича, Приколоти Тетяни Іванівни, Урдюк Тетяни Миколаївни, Валько Наталії Михайлівни, Танечника Ігоря Івановича, Галацапа Ігоря Івановича, Марітчака Тараса Миколайовича, Пешкова Марка Івановича;

- судді Богунського районного суду міста Житомира Кузнєцова Дмитра Вікторовича;

- судді господарського суду Київської області Карпечкіна Тараса Петровича;

- суддів Володимир-Волинського міського суду Волинської області Канівця Леонтія Федоровича, Львівського апеляційного адміністративного суду Кушнерика Мар’яна Петровича;

- судді Шевченківського районного суду міста Києва Фролової Ірини Вікторівни;

- судді Сквирського районного суду Київської області Клочка Володимира Миколайовича;

- судді Богунського районного суду міста Житомира Комісарчук Оксани Василівни;

- судді Октябрського районного суду міста Полтави Троїцької Алли Іванівни;

- судді Суворовського районного суду міста Одеси Аліної Сніжани Степанівни;

- судді господарського суду Одеської області Роги Наталії Василівни;

- судді Приморського районного суду міста Одеси Нікітіної Світлани Йосипівни;

- судді Рівненського окружного адміністративного суду Махаринця Дмитра Євгенійовича;

- судді апеляційного суду Луганської області Запорожченко Олени Олександрівни.

2) Внести подання про звільнення:

у зв’язку із закінченням 12 січня 2016 року строку, на який призначено:

 - Бойчука Олександра Васильовича з посади судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.

у зв’язку з досягненням шістдесяти п’яти років:

 - Гончар Тетяни Василівни з посади судді Харківського апеляційного господарського суду;

- Додатка Володимира Дмитровича з посади судді Бородянського районного суду Київської області

у зв’язку з поданням заяв про відставку:

- Лосєвої Діни Анатоліївни - з посади судді Дзержинського районного суду міста Харкова;

- Машарової Зінаїди Андріївни - з посади судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області;

- Шевчука Миколи Петровича - з посади судді Броварського міськрайонного суду Київської області.

у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням:

- Дворникова Максима Сергійовича - з посади судді Донецького окружного адміністративного суду

3) Залишити без розгляду:

- заяву Керімова Романа Вагіфовича про звільнення з посади судді Ржищевського міського суду Київської області у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням та звернутись до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України із заявою про перевірку відомостей, отриманих членом Вищої ради юстиції при опрацюванні матеріалів стосовно нього;

- заяву Таранцова Сергія Петровича про звільнення з посади судді Каховського міськрайонного суду Херсонської області у відставку.

4) Відкласти питання внесення подання до Верховної Ради України про звільнення у зв’язку з поданням заяви про відставку Івка Володимира Миколайовича з посади судді Новосанжарського районного суду Полтавської області.

5) Відмовити у задоволенні заяви стосовно судді Вищого адміністративного суду України Бутенка Володимира Івановича.

Також Вища рада юстиції прийняла рішення взяти за основу проект Антикорупційної програми Вищої ради юстиції. Доручити членам Вищої ради юстиції Мамонтовій І.Ю. та Малашенковій Т.М. доопрацювати зазначений проект у зв’язку з висловленими зауваженнями.