Закон і Бізнес


Сервіс держзакупівель буде повністю доступний у 2016 році


24.12.2015 16:21
2581

Представники бізнесу вже зараз можуть отримати інформацію про плани держзакупівель 15 компаній. Наразі база доповнюється і до кінця поточного року до неї буде внесено дані з більшості підприємств.


Про це повідомив заступник Міністра інфраструктури – керівник апарату Володимир Омелян на презентації єдиної бази закупівель державних підприємств, що входять до сфери управління Мінінфраструктури, на 2016 рік, інформували "ЗіБ" в Мінінфраструктури.

База буде доступною на сайті Міністерства інфраструктури у розділі «Бізнесу» – «Закупівлі».

Сервіс дозволяє проаналізувати, які товари та послуги, в якому обсязі та в який час планують закуповувати підприємства. Постачальник за кілька кліків матиме можливість побачити, які саме підприємства потребують його товарів чи послуг та в які місяці.

Дані також будуть доступні в машинозчитувальному форматі через сайт Міністерства та державний портал відкритих даних.

Наступними наборами даних, які Міністерство інфраструктури планує реалізувати в цій системі, будуть контактні дані та залишки на рахунках підприємств, що надасть змогу проконтролювати, в яких банках і на яких умовах зберігаються кошти.

В 2016 році більшість звітів підприємств будуть переведені в електронну форму та оприлюднені у вигляді відкритих даних для підвищення прозорості та додаткового громадського контролю.