Закон і Бізнес


З Днем адвокатури!


19.12.2017 10:10
20207

Щороку 19 грудня своє професійне свято відзначають адвокати. З цього приводу служителі правозахисної інституції традиційно отримують привітання не тільки від колег, але і від представників влади.


Національна асоціація адвокатів України

 Шановні адвокати! Дорогі друзі!

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура. Професія адвоката вважається однією з найбільш важливих і затребуваних.

Принциповість, відповідальність, відданість ідеалам справедливості, цілеспрямованість та наполегливість допомагають успішно відстоювати конституційні права і свободи громадян.

Сьогодні в Україні відзначається День адвокатури, і нам особливо приємно привітати з цим чудовим святом тих, без чиєї допомоги неможливий справедливий результат вирішення справ у судах. Ті, хто чесно і мужньо стоїть на захисті прав та інтересів, хто присвятив своє життя служінню закону і справедливості!

Бажаю вам, адвокати України, нових професійних звершень, натхнення та успіхів у нелегкій справі захисту конституційних прав і свобод громадян, забезпеченні права кожної людини на кваліфіковану правову допомогу. Мудрості вам, мужності й витримки у здійсненні цієї високої професійної місії!

Нехай зігрівають ваше серце людське визнання і вдячність, а ваш професіоналізм, компетентність, послідовність і рішучість стануть запорукою результативної роботи, зразком служіння благородній меті — становленню та розвитку Української держави.

Від усієї душі бажаю вам невичерпної енергії та оптимізму.

 З повагою Голова НААУ, РАУ

Лідія Ізовітова

 

Асоціація правників України

 Адвокати!

Місія вашого життя, як місія супергероя – допомагати, захищати, рятувати.

Ви несете високе звання Адвоката, з честю та гідністю приймаєте виклики долі, стоїте на захисті прав і інтересів клієнта, принципово йдете до мети, дотримуючись вимог закону та власної совісті.

Ви готові у будь-який момент прийти на допомогу клієнту, де б він не був, витягти його з найглибшого провалля та відновити справедливість.

Тож бажаємо вам наснаги змагатись із зовнішнім супротивником та внутрішнім ворогом, знаходити  найефективніші рішення, досягати справедливості з найменшими втратами та відчувати вдячність і повагу клієнтів.

Вітаємо вас з Днем адвокатури України!

 

 

Асоціація адвокатів України

Шановні адвокати!

Від імені Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем адвокатури!

Бажаємо Вам нових професійних досягнень, відданості своїй справі, сил та наснаги, а також неупередженості, витримки та непохитності у відстоюванні справедливості!

У свою чергу, Асоціація адвокатів України і надалі сприятиме підвищенню ролі інституту адвокатури та статусу адвоката в українському суспільстві.

Міцного здоров’я, щастя, добробуту та родинного тепла!

 

Рада адвокатів Київської області

Шановні колеги!

Вітаємо Вас з Днем адвокатури України!

В цей день як ніколи сильним є відчуття, що лише в єдності – наша сила, а разом – ми зможемо здолати будь-яку вершину!

Захист прав і свобод усіх громадян – наш пріоритет діяльності, який не зможуть змінити жодні закони та правила.

Прийміть сердечні вітання в честь цього чудового свята!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваші прагнення і досягнення, тріумфи і успіхи перепліталися з міцним здоров'ям, душевною гармонією, загальною повагою і визнанням!

 

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

Шановні колеги!

 Вітаємо вас з нашим професійним святом – Днем адвокатури України та з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Сьогодні приємно усвідомлювати, що кожен із нас є часткою великої, сильної та незалежної організації загальнодержавного масштабу, яку уособлює Національна асоціація адвокатів України, а всі ми разом – могутня сила, створена відповідно до європейських стандартів і покликана захищати права людини та стверджувати у Державі ідеали справедливості й добра.

Тож нехай наші з вами будні стануть напруженими тільки від цікавих справ, що приносять моральне та матеріальне задоволення, свята  будуть веселими та чудовими, стосунки з рідними і близькими людьми – теплими та сповненими великих почуттів!

Прийміть побажання доброго здоров’я, добра, миру та духовної благодаті! Нехай Святий Миколай завжди оберігає вас та ваші родини, даруючи щастя, радість і надію!

З повагою, колектив ВКДКА

 

Редакція газети «Закон і Бізнес» у День адвокатури приєднується до привітань і бажає улюбленим читачам професійних успіхів, достатку та доброго настрою.

Закон і Бізнес