Закон і Бізнес


Вибач, іншим разом


Тікаючи з власного весілля, наречена повинна враховувати, що її дії завдадуть женихові моральної травми, шкоду від якої згодом може бути оцінено в тисячі доларів.

№48 (1242) 28.11—04.12.2015
ТІМУР АКУЛОВ
3177

З часів голлівудської романтичної комедії «Наречена-утікачка» мало що змінилося: молоді хлопці та дівчата продовжують відточувати уміння різко змінювати плани в один із найважливіших днів свого життя. «Лента.ру» пригадала випадки, коли наречені і женихи не просто передумували зв’язувати себе узами Гіменея, але і знаходили незвичайний вихід із ситуації.


Значить, війна

Домінік Буттітта зі штату Іллінойс, яку покинули за 4 дні до весілля, так просто цю справу не залишила. Вона подала до суду на свого нареченого. Домінік підрахувала, скільки витратила на підготовку до весілля, і виставила горе-женихові рахунок у $95942.

Колишня наречена вважає, що, оскільки весілля відмінив її екс-коханий, то саме на нього і повинен лягти тягар компенсації витрат. У позові вказано, що близько $30000 коштує організація банкету, приблизно $12000 — квіти, $10000 — музиканти.

Не забутла і весільне плаття — $5400.

Гюльчатай, може, краще не треба?

Не бачити обличчя своєї нареченої до весілля — норма для громадян Саудівської Аравії. Тому коли молодий хлопець з м.Медіна необачно вирішив дотримуватись традицій і подивився на свою майбутню дружину лише на одруженні, то тут же заявив, що відміняє весілля. Піднявши вуаль, майбутній чоловік став пояснювати, що уявляв майбутню другу половину зовсім іншою.

Родичі з обох сторін понесли значні витрати, наречена була в істериці, але ніщо не розбудило совість невдалого жениха.

Твоя подружка теж нічого

Іноді наслідки втечі для нареченої можуть бути серйозними. Так, громадянка Тайваню, яка втекла з-під вінця, за рішенням суду заплатила за моральний збиток женихові $8600. А він хотів і того більше: $30600 — стільки, на його думку, потрібно, щоб угамувати серцевий біль і повернути затрати на організацію весілля, зокрема замовлення лімузина і торта.

Під час підготовки до весілля наречена була на п’ятому місяці вагітності. Коли настав святковий день, вона та її родичі просто не приїхали на церемонію.

Щоб свято не зірвалося, жених попрохав подружку нареченої зіграти роль його майбутньої дружини. Неймовірно, але їх стосунки на тому не закінчилися: через деякий час вони дійсно одружилися.

Як їм після цього вірити?

Іноді причиною передвесільної втечі стають не нервові зриви або зрада жениха, а користь нареченої. Такий випадок відбувся в російському Черногорську.

Молодий хлопець познайомився з дівчиною в соціальній мережі, вони почали жити разом, він зробив їй пропозицію. Передчуваючи щасливе сімейне життя, жених узяв у банку кредит і дав нареченій 100000 руб. на купівлю весільного наряду. Після цього дівчина зникла.

Коли ж її знайшла поліція, нареченій-утікачці було пред’явлено звинувачення в шахрайстві.

Вип’ємо, якщо за все заплачено

А в каліфорнійському м.Сакраменто після скасованого одруження заздалегідь сплачений святковий обід перетворили на банкет для безпритульних.

За декілька днів до весілля жених завагався щодо свого рішення — в результаті церемонію було скасовано. На той момент вже було заброньовано розкішну залу в одному з готелів міста і оплачений банкет.

Мати нареченої Карі Дуейн подумала і вирішила, що замість прийому на 120 чоловік вони покличуть місцевих безпритульних, щоб «вони хоч би раз в житті пообідали в одному з кращих місць». Квіти сім’я пожертвувала для будинку людей похилого віку.