Закон і Бізнес


Новий склад Ради суддів


313


ПІБ

В якому суді працює

Від Верховного та вищих спеціалізованих судів

1.

Валентина Сімоненко, голова РСУ

Верховний Суд

2.

Тетяна Чумаченко

Вищий адміністративний суд

3.

Микола Черкащенко

Вищий господарський суд

4.

Вячеслав Наставний

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ

Від апеляційних адміністративних судів

5.

Євген Мєзєнцев*

Київський апеляційний адмінсуд

6.

Богдан Моніч,
заступник голови РСУ

Житомирський апеляційний адмінсуд

Від апеляційних господарських судів

7.

Максим Желік*

Львівський апеляційний господарський суд

8.

Валерій Суховий*

Київський апеляційний господарський суд

Від апеляційних загальних судів

9.

Григорій Алейніков

Апеляційний суд Запорізької області

10.

Олена Кононенко

Апеляційний суд Дніпропетровської області

11.

Денис Масенко

Апеляційний суд м.Києва

12.

Анатолій Марцинкевич

Апеляційний суд Хмельницької області

Від окружних адміністративних судів

13.

Руслан Арсірій*

Окружний адміністративний суд м.Києва

14.

Андрій Волков*

Київський окружний адміністративний суд

15.

Олександр Сасевич

Львівський окружний адміністративний суд

16.

Валерія Чорна

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

17.

Людмила Волкова*

Харківський окружний адміністративний суд

Від місцевих господарських судів

18.

Олександр Демешин

Господарський суд Одеської області

19.

Оксана Марченко,
секретар РСУ

Господарський суд м.Києва

20.

Іван Колісник*

Господарський суд Дніпропетровської області

21.

Тетяна Суярко*

Господарський суд Харківської області

22.

Тетяна Оленич*

Господарський суд Чернігівської області

Від місцевих загальних судів

23.

Тарас Багрій

Тернопільський міськрайсуд Тернопільської області

24.

Ігор Бахаєв*

Мелітопольський райсуд Запорізької області

25.

Марина Бойко

Новокаховський міськсуд Херсонської області

26.

Людмила Гайдук

Дзержинський райсуд м.Харкова

27.

Володимир Гуревський

Малиновський райсуд м.Одеси

28.

Мар’ян Головчак*

Рівненський міськсуд Рівненської області

29.

Олена Журавська*

Деснянський райсуд м.Києва

30.

Віталій Закопайло*

Попаснянський райсуд Луганської області

31.

Володимир Кривка

Міжгірський райсуд Закарпатської області

32.

Інна Плахтій

Луцький міськрайсуд Волинської області

33.

Вікторія Чебан

Шевченківський райсуд м.Чернівці

* члени РСУ, які не входили до попереднього складу ради.