Закон і Бізнес


Чесна реклама


№47 (1241) 21.11—27.11.2015
1342

Юридична компанія «Правовий альянс» успішно завершила справу про недобросовісну конкуренцію в галузі дієтичних добавок.


ЮК виступила юридичним радником однієї з провідних фармацевтичних компаній у справі про порушення законодавства у сфері захисту від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Фармкомпанія надавала у своєму інформаційному матеріалі та на веб-сайті дані про властивості дієтичних добавок та їх можливий вплив на організм людини.

Вивчивши зміст відповідного матеріалу, розміщеного на сайті, одне з територіальних відділень Антимонопольного комітету виявило окремі ознаки, які могли б вказувати на поширення неповної інформації про властивості продукції.

В рамках юридичного супроводу справи юристи детально проаналізували інформацію на відповідність вимогам чинного конкурентного законодавства. Крім того, ЮК дослідила можливий вплив зазначених відомостей на конкуренцію на ринку.

АМК узяв до уваги всі вжиті заходи та пояснення, надані клієнтом у справі. В результаті штраф, накладений на компанію, був у кілька разів нижчий від максимально можливого штрафу, передбаченого за подібне порушення.