Закон і Бізнес


10 років разом — «політ нормальний»

У липні цього року юридична компанія VB PARTNERS святкує ювілей


Партнери VB PARTNERS Денис Бугай (ліворуч), Володимир Ващенко (у центрі) та Олександр Лук’яненко багато років працюють плече до плеча.

№29 (1223) 18.07—24.07.2015
7080

У 2005 році два колишні одногрупники по юридичній академії обрали свій особистий шлях розвитку в професії — створення юридичного бутика. Так, Ващенко і Бугай стали не просто прізвищами відомих адвокатів, а брендом, який уже 10 років об’єднує згуртовану команду високопрофесійних юристів.


З кожним роком VB PARTNERS збільшувала кількість успішних справ, проектів і, звичайно ж, авторитет в очах клієнтів і колег. За 10 років ми:

-   надали першокласний юридичний супровід понад 200 компаніям;

-   отримали 25 нагород і визнань українських і міжнародних досліджень;

-  представили інтереси клієнтів у складних спорах у таких галузях економіки, як фінансовий сектор, тютюнова, харчова і важка промисловість, енергетика, металургія, IT і нерухомість.

Крім того, за цей час у нашій команді зі студента-стажиста до партнера і керівника кількох напрямів «виріс» Олександр Лук’яненко.

Також ми змінили 3 офіси, зіграли 4 весілля й «народили» 4 дітей.

«Ці 10 років були продуктивними не тільки в професійному плані, а й в особистому. Ми цінуємо наших клієнтів, партнерів. Ми висловлюємо слова подяки колегам по VB PARTNERS за відданість справі й командний дух. Наші перспективи ще ширші!» — підсумував партнер Денис Бугай.