Закон і Бізнес


ВРЮ планує співпрацювати з Офісом у справах суддів Канади


22.08.2012 10:39
1316

Вчора відбулася робоча зустріч представників Вищої ради юстиції із директором Міжнародних програм Офісу у справах федеральних суддів Канади Олегом Шаковим.


Під час заходу обговорювалися питання діяльності судової влади в Україні та Канаді, а також можливості для співпраці Вищої ради юстиції та офісу у справах федеральних суддів Канади у сфері суддівської незалежності, удосконалення процедур з добору кандидатів на посади суддів, дисциплінарної відповідальності суддів, адміністрування судів тощо.

Зазначимо, що у зустрічі взяли участь заступник Голови Вищої ради юстиції Лідія Ізовітова, член Вищої ради юстиції Сергій Сафулько, начальник відділу правової експертизи та представництва ВРЮ у судах Наталія Сухова.

Олег Шаков є відповідальним за координацію членів Канадської федеральної судової системи в участі у міжнародній співпраці, здійснює моніторинг ініціатив судових реформ в таких країнах як Китай, Україна, Росія, Перу, Мексика, Ямайка, Гана. Крім того, він є членом Міжнародної Асоціації Судових Адміністраторів (International Association for Court Administrators (IACA).